Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Рекомендації з використання пального Fuel advice ініціативи «Кожна крапля вагома»

Кожна крапля вагома

Один відсоток тут, один відсоток там — і дуже скоро все це складається в значне заощадження. Саме така ідея лежить в основі нашої філософії.

Ми постійно шукаємо нові методи, щоб змусити наші вантажівки проходити більші відстані, споживаючи при цьому менше пального й завдаючи меншої шкоди довкіллю та вашому гаманцю.

Це — довгострокове зобов’язання, і ми й надалі працюватимемо над підвищенням паливної ефективності в усіх наших продуктах і послугах.

Адже кожна крапля вагома.


Рекомендації по використанню пального Fuel Advice

Скоротіть свої витрати пального з Fuel Advice

Fuel Advice — це сервіс з інструктажу, який ніколи не підведе. Коли водій зрозуміє способи водіння з більш ефективним споживанням пального, ключ до успіху полягатиме в систематичних подальших заходах.

Fuel advice допоможе вам у цьому. За допомогою регулярних звітів та персонального аналізу значно легше забезпечити тривалу економію пального.Докладніше про те, як Fuel Advice може допомогти вам


Система-Dynafleet

Досягніть вершин паливної ефективності

Якщо ви використовуєте Dynafleet разом з Навчанням водіїв, ви зможете економити до 5 % пального. Dynafleet надає всю необхідну актуальну інформацію про ваш парк, а курс Навчання водіїв допомагає водіям їздити більш безпечно, розумно та з меншими витратами пального.

Тепер Dynafleet доступний у додатку для iPhone, надаючи вам доступ до інформації про ваш парк у будь-який час.Дізнатися більше про Dynafleet


I-Shift

I-Shift — економте пальне, не поступаючись продуктивністю

У порівнянні з використанням механічної коробки передач, використання системи I-Shift дає змогу зменшити рівень споживання пального майже на 3 відсотки. Це — найбільш передове рішення на ринку.

I-Shift знає, як забезпечити найкращу продуктивність вашої вантажівки, відстежуючи масу транспортного засобу, ухил дороги, швидкість і прискорення.Дізнайтеся, як можна економити пальне з I-Shift


Аеродинамічний пакет

Долайте опір повітря з Аеродинамічним пакетом

Аеродинамічний пакет може підвищити економію палива на 10 відсотків. Він сприяє зменшенню турбулентності й опору повітря, а також забезпечує огинання вітром причепа.

Це не лише дає змогу скоротити витрати на пальне, але й, звичайно, в тій самій мірі зменшує викиди СО2.Дізнайтеся, як можна економити пальне з поліпшеною аеродинамікою.


I-See

I-See — пам’ятає, як економити пальне для вас

Від самого моменту рушання I-See може економити до 5 % пального. Ця технологія запам’ятовує дороги, якими ви проїжджали, та знає навіть ті, де ви ще не були. Використовуючи топографічну інформацію, вона управляє швидкістю та перемиканням передач таким чином, щоб економити максимальну кількість пального.Дізнайтеся все про шість дій I-See


Навчання водіїв

Навчання водіїв

«Це просто їхати тим самим маршрутом, виконувати ту саму роботу, за той самий час — просто ефективніше.»Дізнайтеся більше про Навчання водіїв


Служба Genuine Volvo Service

Служба Genuine Volvo Service

Рецепт забезпечення високого рівня паливної ефективності зводиться до хороших водіїв та досвідченої команди технічних спеціалістів, які не лише знатимуть вашу вантажівку як свої п’ять пальців, а й забезпечать максимальне використання її можливостей.Дізнайтеся більше про службу Genuine Volvo Service

Завантаження

Брошура «Кожна крапля вагома»

Брошура EDC(PDF, 21.3 MB)