Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Кожна деталь випробовується, вимірюється та виготовляється з високою скрупульозністю

Якісні продукти

Точність, з якою ми займаємося розробкою, випробуванням, вимірюванням та виробництвом кожної деталі та компонента, декому може здатися надмірною. Цей процес наповнений пристрастю та увагою до найменших деталей, при цьому управління якістю здійснюється від початку і до кінця. Саме такий підхід дозволяє забезпечити ефективність, експлуатаційну готовність, безпеку та комфорт, які ви відчуваєте за кермом вантажівки Volvo. І завдяки яким вантажівки долають кілометр за кілометр, без будь-яких неочікуваних зупинок.

Обслуговування дозволяє покращити якості вашої вантажівки, від паливної ефективності та рівня безпеки до продуктивності водія та його захищеності

Якісні послуги

Підтримка, яку ви отримуєте від наших дилерів. Навички та досвід наших технічних спеціалістів — де б вам не знадобилася їх допомога. А також ефективність нашої глобальної розгалуженої мережі сервісного обслуговування. Коли справа стосується обслуговування, Volvo допоможе суттєво покращити якості вашої вантажівки, від паливної ефективності та рівня безпеки до продуктивності водія та його захищеності. Всі запасні частини та необхідна підтримка завжди поруч — це допоможе вам залишатися у русі і покращити свою прибутковість.

Контакти та схема проїзду

Хочете побачити нашу якість у справі?

Зв’яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks. Вони можуть розповідати вам про якість цілий день. Це їх пристрасть.

Контакти та схема проїзду