Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Прості заходи, що продемонструють велосипедистам, як
поводитися у разі зустрічі з вантажівкою на дорозі.

Головною причиною більшості дорожніх аварій є людський фактор.

Відмінність, яка рятує життя

У Volvo Trucks ми ставимо безпеку на перше місце від самого початку нашої діяльності. Наші дослідження та аналіз показали, що головною причиною більшості дорожніх аварій є людський фактор. Саме тому ми прагнемо не зупинятися на розробці численних інноваційних функцій безпеки для своїх продуктів, а робити ще більше.

Наша мета — підвищити поінформованість про важливість видимості на дорозі.

Побачте та будьте побаченими

Наша мета — підвищити поінформованість людей про важливість їхньої видимості на дорозі. Кампанія висвітлює ситуації, в яких задіяні велосипедисти та інші учасники дорожнього руху, і показує, як поводитися у разі зустрічі з вантажівкою на дорозі.

Набір освітніх матеріалів безкоштовний і загальнодоступний для використання. Наприклад, вчителі можуть керуватися ним при виконанні вправ з учнями, а менеджери — проводити семінари для співробітників.

Включає посібник щодо проведення вправ у реальній ситуації на дорозі

Набір освітніх матеріалів

Неймовірний набір матеріалів «Побачте та будьте побаченими» складається з посібника інструктора, презентації у PowerPoint, а також посібника щодо безпечного проведення вправ на дорозі у реальній ситуації при зустрічі з вантажівкою.

Після завершення занять заохочується вручення подарунків, таких як жилет з відбивними смужками, з метою сприяння підвищенню рівня дорожньої безпеки.

Завантажити набір освітніх матеріалів

Набір освітніх матеріалів(ZIP, 870 MB)