Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Посібник водія Volvo Trucks

Знайдіть свою унікальну версію шасі у посібнику водія Volvo Trucks. Завдяки посібнику ви отримаєте доступ до інструкцій з експлуатації вашої унікальної вантажівки, а так навчальних відеоматеріалів з описом можливостей деяких функцій вантажівки. Якщо ви хочете ознайомитися з іншими доступними моделями вантажівок Volvo, ви також можете обрати одну з вибраних демонстраційних шасі. Програма працює на моделях Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM і Volvo FMX. Наразі програма доступна на англійській та шведській мовах.

Truck Finder — пошук вантажівок і причепів з пробігом

Шукайте свою наступну вантажівку з пробігом або причеп тут! Truckfinder — це корисний застосунок, що забезпечує простий пошук та перегляд вантажівки або причепу. Ви зможете ознайомитися з фотографіями та детальною інформацією щодо вантажівки,а також зв’язатися з дилером без жодних труднощів. Ви матимете доступ до повного опису вантажівки, повнокольорових фотографій та карт із зазначенням розташування дилерів.

Пошук дилерів

«Пошук дилерів» — це зручний та простий засіб пошуку найближчого дилеру Volvo. В залежності від вашого місцерозташування ви зможете знайти найближчих до себе дилерів зі списку, який нараховує близько 1200 представництв з продажу. Відфільтруйте знайдені результати по послугам, які вам необхідні, та знайдіть найближчого дилера, який допоможе вам вирішити проблему.  

Система Dynafleet

Застосунок Dynafleet надає актуальну інформацію з ефективності вантажівок та водіїв автопарків і постійно оновлює її — де б ви не були. Це дозоляє легко відстежувати важливі дані та вживати негайні заходи для зменшення витрат та забезпечення кращої експлуатації вантажівки.

«Галерея власника вантажівки» Volvo Trucks

Застосунок Volvo Trucks Owners’ Gallery — це розширення розділу «Галерея власника вантажівки» на сайті http://loadingramp.volvotrucks.com/ для iPhone. З цим застосунком ви можете переглядати зображення вантажівок, завантажених поціновувачами вантажівок з усього світу, знайомитися з інформацією про них та голосувати за улюблені.

Нова Volvo FH — довідник по продукції

Відкрийте для себе нову лінійку Volvo FH на iPad. Переглядайте прості та зрозумілі описи всіх основних функцій, вражаючі фотографії та відео. Застосунок також включає в себе повні технічні характеристики і опції обладнання.