Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
НАЙКРАЩА КАВА У СВІТІ?

НАЙКРАЩА КАВА У СВІТІ?

Розташовану в Південній Америці Колумбію з одного боку оточують казкові пляжі Карибського басейну, величезні пальми, неймовірно бірюзова вода і золотий пісок, а з іншого — нескінченна савана, дикі тропічні джунглі і суворі піки Анд.

Квитком в цей різнокольоровий рай буде придбання вантажівки Volvo FH, яка не тільки стане перлиною вашого автопарку, а й дасть вам шанс на подорож всього вашого життя, під час якого ви відкриєте з нами багацтво екзотичних земель, відомих своїми недоторканими смарагдами, золотом, а також смачною кавою.

ПРИВІТ, ПРИГОДИ!

ПРИВІТ, ПРИГОДИ!

Під час подорожі, звичайно, ми не стоятимемо на одному місці. Ми відвідаємо багато красивих куточків Колумбії, щоб кожен з учасників відчув усю багатогранність цієї унікальної країни.

Наш маршрут проходитиме, в тому числі, такими відомими містами, як столиця країни Богота, з її безцінними пам’ятниками та історичним районом Ла Канделарія, та як портове місто Картахена, відоме, як «Перлина Карибів», з мальовничим Старим Містом, яке вважається однією з найкрасивіших пам’яток колоніальної архітектури Південної Америки.

КРАЇНА-ХАМЕЛЕОН

КРАЇНА, СХОЖА НА ХАМЕЛЕОНА

Колумбія має чудове географічне розташування і багаті фауну та флору. Це ставить країну на одне з перших місць у рейтингу найцікавіших куточків світу.

Розташувавшись на екваторі та простягнувшись від Карибського моря до Тихого океану, Колумбія перетинається гірським хребтом Андів. Саме тому тут утворилося таке різномаїття захоплюючих своєю красою пейзажів, деякі Ви побачите на власні очі.

 

СПЕЦИФІКАЦІЇ GLOBETROTTER CLUB EDITION

Дізнайтеся актуальні пропозиції на транспортні засоби в рамках Globetrotter Club Edition. Надійні вантажні автомобілі з унікальними характеристиками.

VOLVO FH

VOLVO FH 13

VOLVO FH

VOLVO FH 13

VOLVO FH

VOLVO FH 13