Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Volvo представляє серійну кабіну XXL для моделі Volvo FH

volvo-fh-xxl-kabinz

Для підвищення продуктивності і водійського комфорту на далекомагістральних маршрутах Volvo Trucks запускає серійне виробництво моделі Volvo FH зі збільшеним розміром кабіни стандарту XXL.

Об’єм кабіни Volvo FH XXL став на 600 літрів більше порівняно з первинним аналогом Volvo FH. В результаті водій отримує більше простору для розміщення особистих речей, комфортного сну і вільного переміщення усередині кабіни.

Розробкою кабіни XXL займалися підрозділи компанії Volvo: Group Trucks Technology, Group Trucks Operation, Group Trucks Purchasing і безпосередньо Volvo Trucks. Завдяки такій тісній кооперації кабіна була створена, випробувана і запущена в серію всього за 20 місяців.

Ставши більше кабіна як і раніше залишається безпечною

Для створення кабіни XXL оригінальна кабіна Volvo FH піддалася інженерній переробці. В першу чергу, задня стінка була відсунута на 25 см і посилена додатковими С-стійками для збереження високих стандартів безпеки Volvo Trucks. Перед інженерами були поставлені завдання створити збільшену кабіну, яка могла б так само ефективно протистояти тестам на фронтальне зіткнення і, при цьому, не перевищувати гранично допустиму масу. За словами керівника проекту Ларса Франка, його команді вдалося досягти поставлених цілей.

Більше об’єму для зберігання

Величезна увага була приділена деталям інтер’єру в частині підвищення зручності і об’єму зберігання. Так, кожен речовий відсік отримав додаткові 50 л простору для потреб водія, тим самим дозволяючи розмістити більше особистих речей, що є важливим аспектом комфорту в далеких рейсах.

Сон став ще приємніший

Спальна полиця в новій кабіні XXL стала на 13 см довше і 25 см ширше, що дозволить навіть найвищим і більшим водіям краще висипатися і бути продуктивнішими у своїй роботі за кермом Volvo FH XXL. Новий Volvo FH XXL робитиметься на двох заводах Volvo Group в шведському Туві і австралійському Ваколе.

volvo-fh-xxl-4-kabina