Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

SuperTruck - авто на фоне моря

Як це працює: SuperTruck

Переглянувши кожен компонент вантажівки, від бампера до задньої частини причепа, Volvo Trucks зміг різко зменшити вагу транспортного засобу в рамках проекту SuperTruck. Фактично, інженери компанії змогли зменшити вагу SuperTruck на 3200 фунтів (~ 1452 кг).

Легший двигун

Завдяки значно меншій вазі і аеродинамічному опору, вантажівка вимагає набагато меншої потужності двигуна. SuperTruck зміг використовувати двигун Volvo D11 замість базового двигуна D13. Це скорочення призвело до подальшого зниження ваги і можливостям аеродинамічних поліпшень, що, в свою чергу, призвело до ще більш низькому споживанню енергії.

Алюмініэвє рамка

Шасі SuperTruck майже повністю виготовлені з алюмінію; тільки болти, що утримують його разом, зроблені зі сталі. Алюмінієве шасі важить майже в половину менше, ніж шасі з традиційною стали і має найбільший вплив на вагу автомобіля.

Вуглецеве волокно

Весь дах, капот і бічні обтічники зроблені з вуглецевого волокна, щоб компенсувати можливе зниження ваги більш міцними матеріалами. Volvo Trucks одночасно працює над створенням нових матеріалів, зі схожими властивостями, але з набагато меншими витратами на переробку і виробництво ніж у вуглецевого волокна.

Композитні аеро-пристрої

Компанія SuperTruck Ridge Corp розробили додаткові аеродинамічні пристрої для причепів, виготовлені з композитних матеріалів, для забезпечення необхідної довговічності і жорсткості без шкоди вантажопідйомності. Ці обтічники дозволяють економити паливо на причепах, а їх матеріал можна навіть переробляти і використовувати для створення нових аерообвесов.

Фото SuperTruck