Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Volvo Trucks допомагає водіям тримати дистанцію c новою функцією Distance Alert

volvo-distance-alert

Volvo Trucks представила нову функцію підвищення безпеки Distance Alert «Сповіщення про порушення дистанції», яка допомагає водіям вантажних автомобілів дотримуватися безпечної відстані попереду автомобіля що йде, і уникати критичних ситуацій.

ДТП, в яких транспортний засіб стикається з іншим нині складають близько 20 відсотків усіх серйозних зіткнень за участю вантажних автомобілів. Частенько подібні ДТП викликані неувагою водіїв і занадто малою відстанню від транспортного засобу, що рухається попереду. Функція сповіщення про порушення дистанції інтегрована в останню версію Системи попередження про фронтальне зіткнення з функцією екстреного гальмування від Volvo Trucks. Якщо водій занадто сильно наблизився до автомобіля, що йде попереду, на вітровому склі його автомобіля з’являється червоний сигнал. На думку директора по безпеці дорожнього руху і продукції Volvo Trucks Карла-Йохана Альмквіста, у більшості випадків цього виявляється досить, щоб запобігти зіткненню.

Якщо сповіщення про порушення дистанції не робить очікуваного ефекту, то для привертання уваги водія використовуються миготливе світло і звуковий сигнал. Потім активується система екстреного гальмування. Уся ця послідовність дій виконується впродовж декількох секунд. Нова функція призначена для використання на магістралях за межами міст і активується, як тільки швидкість автомобіля починає перевищувати 60 км/год, якщо не використовується система адаптивного круїз-контроля. Як і інші функції системи попередження про зіткнення, сповіщення про порушення дистанції працює на основі поєднання камери і радара, що визначають об’єкт, що рухається попереду, і обчислюють відстань до нього.

Постійно удосконалюючи системи активної безпеки наших вантажних автомобілів, Volvo Trucks пропонує водіям ефективніші способи зниження ризиків, яким піддаються вони самі, а також інші учасники дорожнього руху. Сповіщення про порушення дистанції — це один з багатьох прикладів того, як технології можуть допомогти хорошому водієві ще більше підвищити свою майстерність. «Транспортним компаніям має сенс інвестувати у безпеку не лише для захисту людей, але також для економії коштів. Зниження витрат на страхування і ремонт, а також менше число незапланованих простоїв — ось лише деякі переваги цих інвестицій. Крім того, зазвичай безпечний стиль водіння також дозволяє заощадити на паливі», — упевнений Карл-Йохан Альмквіст.

Детальніше:

Функція сповіщення про порушення дистанції доступна на моделях Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM і Volvo FMX, випущених не раніше 23-го тижня 2018 року. Для використання функції вантажні автомобілі мають бути також оснащені системою попередження про фронтальне зіткнення Volvo Trucks.

Сповіщення про порушення дистанції допомагає водіям вантажних автомобілів дотримуватися безпечної відстані попереду автомобіля, що йде.

Якщо дистанція між транспортними засобами стає менше тієї, яка може бути здолана в проміжок часу від 1,5 до 3,5 секунд, на вітровому склі з’являється червоний сигнал. Якщо водій не гальмує, система попередження про фронтальне зіткнення вмикається і видає звукові і візуальні сигнали підвищеної інтенсивності. Потім спрацьовує функція екстреного гальмування.