Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Шведські клієнти отримали перші електричні вантажівки Volvo

19 лютого клієнтам зі Швеції поставлені перші повністю електричні автомобілі Volvo Trucks : сміттєвоз для компанії по збору і переробці відходів Renova і розвізна вантажівка для логістичної компанії Schenker і її партнера-перевізника TGM.

Серійне виробництво обмеженого об’єму для європейських ринків моделі Volvo FL Electric і потужнішого Volvo FE Electric буде запущено в другій половині 2019 року.

Безшумність і екологічність електродвигуна значно покращують умови роботи водія, а також знижують рівень шуму і забрудненості в містах. «Завдяки тісній співпраці з водіями і клієнтами ми змогли за короткий час створити вантажні автомобілі на електротязі, які відповідають високим вимогам до продуктивності, запасу ходу, вантажопідйомності і іншим умовам експлуатації», — відмітив президент Volvo Trucks Рогер Альм.

1860x1050-volvo-fl-electric_1-newsintro

У рамках програми навчання майбутні водії вантажівок з електричним двигуном пройшли попередні тест-драйвы цієї техніки. «Водіям особливо сподобалися динамічна силова лінія, що забезпечує швидке і плавне прискорення, а також низький рівень шуму, — відмітив Рогер Альм. — Ми продовжуємо працювати над конструкцією електровантажівок, знижуючи вплив на екологію і клімат наших дизельних аналогів, в основному, за рахунок підвищення енергоефективності трансмісії».

Вантажні автомобілі моделей Volvo FL Electric і Volvo FE Electric спроектовані для розвізних операцій, збору сміття і інших завдань в умовах міського середовища. Модель Volvo FL Electric має повну масу 16 тонн, модель Volvo FE Electric — 27 тонн.

Ви можете дізнатися більше про ініціативи Volvo Trucks в області електричних автомобілів по посиланню http://www.volvotrucks.com/electromobility.