Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Досвідчені техніки і правильно обрані послуги означають вищу експлуатаційну готовність

Послуги сервісних станцій

Правильний сервіс. Найбільш кваліфіковані технічні спеціалісти. Запасні частини найвищої якості. Сервісні послуги від Volvo Trucks допоможуть вам отримати максимум від вашої вантажівки. Такі інновації, як телематична система, дозволяють дистанційно стежити за технічним станом вашої вантажівки. Наше попередньо заплановане технічне обслуговування сприятиме збільшенню часу безвідмовної роботи, зменшенню експлуатаційних витрат та підвищенню операційного контролю.Більше про наші Послуги сервісних станцій

 

Dynafleet допомагає вам контролювати прибутковість

Система управління парком

Знання — це ключ до прибутковості будь-якого бізнесу. І система Dynafleet надає вам знання про перевезення. Вона забезпечує вас необхідною детальною інформацією про автопарк та дозволяє управляти всіма аспектами вашої діяльності.


Дізнайтеся, як Dynafleet може сприяти вашому бізнесу

Економте до 5% на пальному — без зусиль

Рекомендації з використання пального Fuel Advice

Заощаджуйте до 5% пального. Наші персональні інструктори з питань ефективного споживання пального проведуть аналіз та нададуть вам поради для скорочення витрат.


Дізнайтеся, що Fuel Advice може зробити для вас

 

Курси навчання водіїв допоможуть вам отримати максимум від своєї вантажівки

Курси навчання водіїв від Volvo Truck

Вантажівка преміум-класу потребує водія преміум-класу. Інвестуючи у курси навчання водіїв від Volvo Trucks, ви допоможете водіям отримати максимум від вашої вантажівки, незалежно від ваших вимог. Результат? Покращення паливної ефективності, продуктивності та рівня безпеки.

 

Отримайте необхідну допомогу завдяки фінансовим послугам Volvo

Фінансові послуги Volvo

Якщо подивитися на речі ширше, вантажівка —це лише частина вашого бізнесу. Вона також потребує фінансування, оплати та страховки. Саме тут приходять на допомогу фінансові послуги Volvo. Ми знаємо особливості вашого бізнесу і можемо запропонувати вам план, який позитивно позначиться на вашій діяльності.

 

Контакти та схема проїзду

Піклування про ваш бізнес

Послуги можна підібрати у вашого місцевого дилера. Ось де можна їх знайти.

Контакти та схема проїзду