Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Навчання одразу приносить відчутні результати

Покращіть прибутковість

Найшвидший і найпростіший спосіб покращити прибутковість — змінити стиль водіння. Покращивши свою манеру розгону та гальмування, а також використання функцій вантажівки ви можете одразу заощадити до 10 % палива. Покращення безпеки, уникнення аварій та зменшення зносу — все це дозволить зекономити ще більше часу та грошей.

Наші курси були ретельно розроблені, аби навчити водіїв, як найкраще використовувати функції та сервіси вантажівки, а також покращити знання про галузь, допомогти керувати вантажівкою безпечніше, вправніше, з кращим рівнем паливної ефективності. Це сприяє збільшенню продуктивності.

Курси поєднують в собі теоретичні і практичні заняття

Поради, що виправдовують себе

Наші курси навчання водії базуються на багаторічному досвіді та результатах досліджень компанії Volvo. Вони проводяться інструкторами-спеціалістами та поєднують у собі теоретичні та практичні заняття. Будь-який курс можна адаптувати до ваших потреб, або потреб вашої компанії.

  • Курси засновані на багаторічному досвіді та дослідженнях
  • Ви миттєво помітите позитивні зміни в економії пального, безпеці і рівні зношування
  • Курси відповідають законодавству ЄС 
 
  • Наш Інструктор — це досвідчений спеціаліст Volvo Truck
  • Додаткові послуги на кшталт Dynafleet та Fuel Advice допомагають покращити ваші результати
  • Матеріал курсів постійно оновлюється, тому ви завжди будете попереду інших.
 

Замовте свій посібник водія тут

Отримуйте максимум від своєї вантажівки

Чим більше ви знаєте про свою вантажівку, тим більше ви отримуєте від неї. Наш посібник водія містить інформацію з експлуатації та технічного обслуговування, систем безпеки, приладів і органів управління.Замовте свій посібник водія

VT

Оберіть для себе курс.

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks допоможе вам обрати та замовити курс, що найкраще підходитиме для вас та вашого бізнесу.

Контакти та схема проїзду