Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

ЕКСПЕРТИ ГАЛУЗІ

Ми знаємо особливості транспортної галузі. Ми розуміємо потреби вашого бізнесу. Саме тому ми надаємо рішення, пристосовані до конкретних потреб. Як для окремої вантажівки, так і для цілого автопарку. Нових або підтриманих автомобілів.

ДОВГОСТРОКОВА ПІДТРИМКА

Наші фінансові спеціалісти знайдуть рішення, на яке можна покластися. Ми завжди допоможемо: й у час спокою, й у час скрути.

ВИВІЛЬНЕНІ КРЕДИТНІ ЛІНІЇ

Фінансові рішення Volvo — друге джерело для ваших фінансових потреб. Таким чином, ви можете зберегти свою кредитну лінію. І використати її для інших цілей.

Володіння з першого дня

ВОЛОДІННЯ ВІД ДНЯ 1

Володіння своєю вантажівкою. Розподіліть платежі. Скористайтеся податковими пільгами. Все це характеризує нашу кредитну програму. Позика і вантажний автомобіль одночасно відображатимуться на балансі. А найкраща частина? По завершенні дії контакту ви отримуєте у власність повністю оплачену вантажівку.

Купівля у розстрочку для вантажівок

ЛЕГКИЙ ШЛЯХ ДО ВОЛОДІННЯ

Бажаєте отримати вантажівку у власність, виплачуючи її вартість за допомогою регулярних і передбачуваних платежів? Відповіддю буде купівля в розстрочку. Ваша вантажівка ставиться на баланс вашої компанії. І після сплати останнього платежу вона ваша.

Рішення фінансової оренди, які підходять вам

ПРАВО НА ПОКУПКУ

Зменшення податкового навантаження: ваша вантажівка ставиться на баланс вашої компанії. По закінченні терміну дії контракту у вас є два варіанти: повернути вантажівку або викупити її.

Фінансова оренда для податкових пільг

ПОДАТКОВО-ОПТИМАЛЬНЕ ФІНАНСУВАННЯ

Ваші амортизаційні знижки на купівлю не чинні? Фінансова оренда пропонує більш ранній термін початку податкових пільг. По закінченні терміну дії контракту у вас є два варіанти. Подовжити оренду за стандартною вартістю. Або отримати гроші від реалізації.

Оперативний лізинг

МАКСИМАЛЬНА ГНУЧКІСТЬ

Рішення оренди з усіма можливими опціями на вибір. В кінці терміну дії контракту ви можете повернути вантажівку, викупити її у нас або подовжити договір оренди. Вартість страхування, ремонту і технічного обслуговування включені у контракт, щоб позбавити вас будь-яких проблем.

Оренда без турбот

БЕЗТУРБОТНЕ РІШЕННЯ

Жодних ризиків зниження вартості. Жодних ризиків, пов’язаних з утилізацією. Жодного головного болю. Тому що ви орендуєте свою вантажівку. Щомісячні платежі зараховуються як витрати. По завершенні терміну дії угоди ви просто повертаєте вантажний автомобіль нам. Ми потурбуємося про решту.

Оренда за контрактом

БЕЗТУРБОТНЕ РІШЕННЯ

Жодних ризиків зниження вартості. Жодних ризиків, пов’язаних з утилізацією. Жодного головного болю. Тому що ви орендуєте свою вантажівку. Вартість страхування, ремонту і технічного обслуговування включені у контракт, щоб позбавити вас будь-яких проблем. Все це за допомогою лише одного щомісячного неоподаткованого фіксованого платежу. По завершенні терміну дії угоди ви просто повертаєте вантажний автомобіль нам. Ми потурбуємося про решту.

Фінансові послуги — звернутися до нас

Хочете дізнатися більше?

Наші фінансові спеціалісти знайдуть рішення, що повністю задовольнить вашим потребам.
Зателефонуйте або завітайте до них — вони підберуть для вас кращий пакет послуг.


Звернутися до фінансової служби Volvo

Контакти та схема проїзду

Хочете дізнатися більше?

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks знає все про наші фінансові послуги та послуги з лізингу. Зателефонуйте або завітайте до офісу і вам підберуть найкращий пакет послуг.

Контакти та схема проїзду