Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Захистимо вас та вашу вантажівку

Ми розуміємо потреби вашого бізнесу. Ми знаємо вашу галузь. Ми знаємо, з якими ризиками вам доводиться стикатись і як вас захистити. Страхування як одиночних вантажних автомобілів, так і цілого автопарку. Нових і підтриманих. Отримайте від наших страхових спеціалістів першокласний захист від фінансових ризиків.

Захищає ваш бізнес

Страхування КАСКО

ПОЧУВАЙТЕСЯ В БЕЗПЕЦІ

Не дозволяйте невдачі зруйнувати ваш бізнес. Користуйтеся нашим першокласним захистом від шкоди, крадіжки, пожежі або вандалізму.

Страхування відповідальності перед третьою стороною від Volvo Trucks

Відповідальність перед третьою стороною

ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ЗАХИСТ

Аварії трапляються. І в такому випадку наше страхування відповідальності перед третьою стороною захищає вас від претензій третьої сторони. Ви повинні мати страхування відповідальності перед третьою стороною за законом.

GAP страхування

GAP страхування

ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ

Може трапитися найгірше: ваша вантажівка викрадена або повністю знищена. У такому випадку страхове відшкодування повністю покриває поточну ринкову вартість вантажівки. Ця виплата як правило менша за сальдо заборгованості у вашому договорі про фінансування. Наше страхування «Гарантія збереження вартості транспортного засобу» дозволить вам повністю покрити вашу залишкову заборгованість. Доступно в наших фінансових контрактах.

Ми повністю пристосовуємо пакети фінансових послуг до ваших потреб

Додаткові можливості страхування

ВІДПОВІДНО ДО ВАШИХ ПОТРЕБ

Ми розуміємо особливості транспортної галузі. Ми розуміємо ваші ризики. Ми пропонуємо широкий набір страхових рішень для вашого бізнесу.

Отримайте страхування, яке вам необхідно

Отримайте страхування, яке вам необхідно

Все починається з нашого спеціаліста по страхуванню. Він забезпечить правильний вибір типу страхового покриття та
його відповідність вашим індивідуальним потребам.


Звернутися до фінансової служби Volvo

Контакти та схема проїзду

Отримайте страхування, яке вам необхідно

Контакти та схема проїзду