Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Сервіс «Економія пального і охорона навколишнього середовища» дозволяє покращити заощадження та зменшити рівень викиду CO2

Пальне та довкілля

Хто з ваших водіїв найбільш ефективний? А кому необхідне додаткове тренування? Послуга «Пальне та довкілля» спрощує аналіз даних транспортних засобів та водіїв та допомагає заощадити час. Сервіс вказує на потенційні можливості зменшення витрат. І, крім вищезазначеного, допомагає знизити обсяг викидів СO2.Почніть економити з сервісом «Економія пального і охорона навколишнього середовища»


Дозволяє підібрати водія відповідно від виду завдання

Робочий час водія

Dynafleet допомагає вам постійно бути в курсі того, чим зайняті ваші водії. Дізнайтеся, який водій найкраще підходить для виконання нової задачі. Отримуйте завчасні попередження про ризик перевищення робочого часу та дотримуйтеся положень щодо робочого часу водіїв. Та витрачайте менше часу на адміністрування завдяки автоматичному завантаженню даних з тахографа на додаток Dynafleet.Дізнайтеся більше про послугу «Робочий час водія»


Позиціонування: тримає вас у курсі

Позиціонування

Більше жодних дзвінків. Жодних здогадок. Послуга «Позиціонування» повідомляє вам всю необхідну інформацію. Починаючи від місцезнаходження вантажівки (з точністю до вулиці) та закінчуючи детальною інформацією про водія, швидкість вантажівки, вантаж та тип транспортного засобу. Сервіс також допомагає вам більш ефективно планувати та керувати своїм бізнесом.Дізнатися про службу позиціонування


Швидко, безпечно та вигідно

Обмін повідомленнями

Послуга «Повідомлення» — це швидкий, безпечний та економічний спосіб завжди залишатися на зв’язку з вантажівкою. Він дозволяє уникнути прикрих непорозумінь та надає водіям інформацію, необхідну для прийняття правильних рішень у дорозі. Ви можете спілкуватися скільки завгодно — незалежно від місцезнаходження вантажівки.Відкрийте для себе сервіс «Повідомлення»

 

Як це працює

Готова система для будь-якої вантажівки

Dynafleet надає вам доступ до унікальної та надзвичайно корисної інформації про вашу вантажівку Volvo. При цьому Dynafleet можна встановити на вантажівку будь-якої іншої марки — це суттєво спрощує управління змішаним парком.

Чотири сервіси Dynafleet можна активувати у будь-якій комбінації. Доступ до кожного сервісу надається за фіксовану місячну плату, включно з платою за послуги роумінгу для міжнародного спілкування.

 

Проста процедура встановлення

Обладнання Dynafleet може бути встановлено як фабрично, так і у вашого дилера Volvo Trucks. Жодне додаткове програмне забезпечення не потрібне – просто увійдіть на веб-портал Dynafleet та отримайте доступ до інформації про ваш автопарк. Чи скористайтеся смартфоном або планшетом — і забезпечте собі доступ до інформації у будь-якій точці світу.

 

Інформація та її зберігання.

Інформація про транспортний засіб та водія відправляється до бази даних Dynafleet, де здійснюється її аналіз, після чого вона подається вам у вигляді простого та легкозрозумілого звіту. Ваш офіс та водії можуть спілкуватися за допомогою текстових повідомлень. Ви також можете інтегрувати свою систему обробки замовлень та виписування рахунків з Dynafleet.