Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Інструменти, що дозволяють витрачати менше часу на планування та управління

Спрощення планування

Завдяки службі «Час роботи водіїв» ви витрачатимете менше часу на планування та управління. Ви зможете слідкувати за часом, який водії витрачають на нові завдання — з урахуванням норм робочого часу. Вся інформація про керування вантажівкою, відпочинок та завантаження-розвантаження записується протягом 30 днів, що спрощує випис рахунків та розрахунок заробітної плати водія.

Дистанційне завантаження даних тахографа

Швидка та ефективна, служба «Час роботи водіїв» дозволяє завантажувати дані тахографа з офісу — незалежно від місцезнаходження вантажівки і водія. Завдяки цьому ви зможете завжди отримувати найбільш актуальні дані. Завантаження 20-хвилинного навчального матеріалу — справа минулого.

 

Заощадження 20 хвилин при завантаженні даних з тахографа в умовах автопарку з 40 вантажівок дозволить заощаджувати 13 годин на місяць. В рік ви заощаджуйте майже місяць часу, який можна використати більш продуктивно.

Йохан Остберг

Спеціаліст з продукції, Volvo Trucks.

Ключова інформація дозволяє вам тримати руку на пульсі подій

Просто. Зрозуміло. Та у відповідності до правових норм

Норми робочого часу, робочий час, керування часом відпочинку і багато іншого. Система Dynafleet відстежує всі дії водія, відображаючи основну інформацію на екрані й у звітах про роботу водія. Допоміжна служба «Час роботи водіїв» у кабіні допомагає водіям дотримуватися вимог законодавства щодо робочих годин та часу відпочинку.

Основні переваги

  • Автоматичне завантаження даних пам’яті тахографа та даних цифрової картки водія. Всі дані зберігаються у Dynafleet та доступні у будь-який час
  • Система прогнозування робочого часу водія постійно відстежує робочий час водія та сповіщає менеджера автопарку заздалегідь, до вчинення порушення
 
  • Забезпечує основу для виписки рахунків і обчислення заробітної плати водія.
  • Спрощує дотримання вимог до часу роботи та відпочинку, а також відстеження цього часу
  • Спрощує планування та управління