Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Хто ваш найкращий водій?

Функція оцінки паливної ефективності дозволяє відстежувати продуктивність ваших водіїв та їх вантажівок. Рейтинг по шкалі від 0 до 100 демонструє ефективність роботи водія по чотирьом ключовим параметрам: швидкісний режим, використання двигуна і коробки перемикання передач, прискорення і гальмування та простої.

 

Служба «Економія пального і охорона оточуючого середовища» надає водіям можливість слідкувати та покращувати техніку водіння безпосередньо під час виконання рейсу. Потенційно, це може допомогти їм зменшити рівень споживання пального на 5 %.

Йохан Рундберг

Менеджер з продукції, Volvo Trucks

Ваші бали за паливну ефективність дозволяють контролювати витрати пального з плином часу

Тенденції та навчання

Завдяки оцінці паливної ефективності ви зможете порівнювати продуктивність водіїв у найменших подробицях. Ця інформація у комбінації з ефективним навчанням водіїв допоможе у довгостроковій перспективі здійснювати оптимальний контроль споживання пального.


Дізнайтеся більше про наші курси навчання водіїв


Звіти з обсягу викидів: просто складати та просто передавати

Розвивайте свій бізнес.

Покращення паливної ефективності сприяє зменшенню вашого «екологічного сліду». Реєстрація точних даних з обсягу викидів допоможе вам знайти та утримувати клієнтів, що піклуються про захист навколишнього середовища. Створення звітів щодо обсягів викидів не викликає жодних проблем, при чому існує можливість налаштування функції автоматичного відправлення звітів вашим клієнтам у разі необхідності.


Поради з покращення паливної ефективності завдяки вбудованій функції «Інструктор з Водіння»

Інструктор з Водіння

Надавайте своїм водіям поради і допомагайте їм оптимізувати свій стиль водіння. Навіть під час руху. «Інструктор з Водіння» — це функція всередині кабіни, що невпинно здійснює аналіз під час руху вантажівки. Це безцінний та чутливий інструмент, покликаний покращити ефективність вашого бізнесу. 

Основні переваги

  • Перегляд показників споживання пального, подоланої дистанції, обсягу викидів та іншого
  • Аналіз показників ефективності використання палива кожного водія
  • Звіти надають легкозрозумілу інформацію щодо напрямків бізнесу, де у довгостроковій перспективі можна знизити витрати
 
  • Система попереджає про суттєві зміни у обсягах споживання палива та потенційну крадіжку палива
  • Звіти по обсягам викидів можуть бути автоматично відправлені вашим клієнтам, що піклуються про захист навколишнього середовища.