Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Ми з радістю відповімо на будь-які ваші питання

Ми виконаємо найважчу роботу

Ваш персональний інструктор з питань споживання пального виконає всю важку роботу за вас. Він проаналізує техніку водіння водіїв та визначить напрямки, де можна покращити параметри водіння – та заощадити значні кошти. Поради регулярно приходитимуть на вашу адресу електронної пошти і допоможуть вам приймати правильні оперативні рішення у режимі реального часу.Показує вам можливості зменшення витрат

Скільки можна заощадити?

Дотримуючись порад від сервісу fuel advice, у рік ви зможете скоротити витрати на пальне на €2,500 на 140 000км пробігу. Беручи до уваги, що сервіс коштує лише €20 на місяць на одну вантажівку — це вигідна інвестиція.


Інструментарій на базі веб-інтерфейсу

Додаткова підтримка

Сервіс Fuel Advice надає доступ до Toolbox – неймовірного веб-ресурсу, що допоможе вам заощадити значні кошти. Toolbox включає в себе посібники з мотивації водіїв, поради для досягнення ваших цілей та інструменти, що допоможуть поділитися вашими результатами. Також на ньому знаходиться інформація про дослідження сучасних методів економії пального.

Контакти та схема проїзду

Готові заощаджувати?

Так, якщо на вашій вантажівці встановлена система Dynafleet. Якщо ні, ми можемо встановити її для вас. Для цього зв’яжіться з дилером Volvo Trucks.

Контакти та схема проїзду