Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Інформованість про заряд акумулятора

Короткий посібник нижче присвячений тому, як найкраще використовувати електричне обладнання під час довгих зупинок і тривалому перебуванні у кабіні, адже непрацюючий двигун – це справжня проблема для акумулятора. Крім того, в ньому приведені деякі поради з подовження часу роботи акумулятора під час їзди, описана важливість заряджання акумулятора і додана спеціальна примітка щодо дій, яких необхідно вжити за холодної погоди.

Дотримуючись цих базових правил, ви отримаєте ряд переваг:

  • Ви отримуєте максимум від акумулятора і подовжуєте час його роботи
  • Зменшується ризик незапланованих зупинок і затратних простоїв через недостатній заряд акумулятора

П’ять речей, які подовжують час роботи акумулятора

Заряджайте свій акумулятор часто.

Заряджайте свій акумулятор часто.

Необхідно повністю заряджати акумулятор не рідше одного разу на три тижні. Але, ми рекомендуємо робити це за кожної можливості, наприклад, під час нічної стоянки або відпочинку вихідними днями. Повністю заряджений акумулятор зменшує витрати пального та забезпечує більш надійну роботу автомобіля.

Стежте за індикаторами стану акумулятора.

Стежте за індикаторами стану акумулятора.

На дисплеї водія відображається стан заряду і поточна витрата енергії, а також попереджувальні повідомлення, наприклад якщо заряд стає низьким. Дотримуйтеся цієї поради – вона допомагає подовжити час роботи акумулятора.

Будьте особливо пильними взимку.

Будьте особливо пильними взимку.

Перепади температури від +20 до -18 °C зменшують ємність акумулятора на 50 %. Приділяйте особливу увагу стану акумулятора та профілактичному обслуговуванню електричного обладнання, коли транспортний засіб простоює.

Вимикайте обладнання, коли воно не потрібне.

Вимикайте обладнання, коли воно не потрібне.

Коли двигун вимкнений, усе, від холодильника до зарядного пристрою вашого телефону, витрачає заряд акумулятора. Використовуйте електричне обладнання розумно, особливо під час довгих простоїв.

Користуйтеся правильним режимом живлення вантажівки під час зупинок:  

Користуйтеся правильним режимом живлення вантажівки під час зупинок:  

• За непотрібності активного використання функцій кабіни рекомендуємо активувати режим «Паркування».
• Якщо вам необхідно скористатися функціями кабіни, оберіть режим «Перебування», та не забудьте перейти у режим «Паркування», щойно закінчите ними користуватися.
• Режим «Аксесуари» дає змогу використовувати ширший набір функцій кабіни. Користуйтеся ним обачливо, щоб не виснажувати акумулятор.
• Не забувайте про економію та вимикайте обладнання, яке не потрібне!

відсутній

Потрібно більше інформації?

Якщо так, завантажте нашу брошуру «Обізнаність про роботу акумулятора» або зв’яжіться з місцевим дилером Volvo.


Брошура «Обізнаність про роботу акумулятора»

Три інтелектуальні аксесуари

Деякі типи транспортних засобів потребують надзвичайно багато енергії. А через незаплановані ситуації вам може знадобитися більше енергії акумулятора, ніж планувалося. Тому радимо встановити ці три аксесуари у свою вантажівку.

Відновлювач акумулятора Volvo

Відновлювач акумулятора Volvo

Запобігає сульфатації та усуває її сліди. Це допомагає уникнути розрядження, що може пошкодити акумулятор.

Зарядний пристрій для акумулятора Volvo

Зарядний пристрій для акумулятора Volvo

Він забезпечує зарядку акумуляторів та гарантує повний заряд навіть за холодної погоди (якщо тільки ви не використовуєте генератори). Ми пропонуємо такі типи акумуляторів (як той, що наведено нижче):
• Зарядні пристрої для встановлення у вантажівку
• Зовнішні зарядні пристрої, що не потребують встановлення Всі зарядні пристрої мають щонайменше 20 А і оснащені інтелектуальними функціями для уникнення перезарядки.

Набір подовжувачів.

Набір подовжувачів.

Цей 5-метровий шнур живлення на 220 В дозволяє підключити вантажівку до зовнішніх зарядних станцій. Він стає особливо у нагоді, коли такі станції розташовані дуже незручно або надто далеко для підключення звичайного з’єднувального шнура.

Контакти та схема проїзду

Зв’яжіться з місцевим дилером Volvo

Контакти та схема проїзду