Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

РЕХТУВАННЯ ВАНТАЖІВОК ВОЛЬВО

 

img_1081

 

img_1078

 

img_1079

Рихтування вантажних автомобілів

Вольво Тракс надає всі послуги для рихтування, відновлення та ремонту вантажних автомобілів чи автобусів. До списку входять такі види робіт:

Ремонтні роботи

Серйозні пошкодження рами чи кабіни потребують професійного підходу та високої якості виконання. Майстри сервісу Вольво Тракс швидко та якісно проведуть ремонт зовнішніх частин вантажівки. Для робіт ми використовуємо лише інструменти, схвалені чи виготовлені заводом Вольво. Відновлення до заводського стану проходить згідно вимогам виробника авто.

Роботи з геометрією кузову

Можливо дрібні подряпини та вм’ятини не наносять значної шкоди зараз, але гарантовано стануть осередком корозії в майбутньому. І чим довше водій ігнорує проблемну ділянку — тим дорожче обійдеться ремонт, тим вище шанс, що іржа «проїсть» діру, через котру вода потрапить вже на деталі.
Ми рекомендуємо відразу звернутися до майстрів Вольво Тракс та відновити геометрії кузову відразу після отримання пошкодження.

Зварювання частин кузову та кабіни

Зварювання частин кабіни та рами — невід’ємна частина при серйозних ремонтних роботах. Від якості обладнання та навиків майстра залежить не тільки візуальний результат, але й безпека руху (при зварюванні рами).
Вольво Тракс використовує лише сертифіковане обладнання для зварювання, а всі майстри мають великий досвід зварювальних робіт саме з вантажними автомобілями.

Ремонт та відновлення навісних деталей

Навісні деталі встановлені для буферизації удару між кабіною вантажівки та перешкодою, тому їх стан може значно зменшити підсумкову вартість ремонту після аварії. В деяких випадках саме завдяки навісним деталям автомобіль довго залишається у заводському стані — без подряпин та вм’ятин.
При будь-яких пошкодженнях навісного обладнання ви можете звернутися до сервісного центру Рено Тракс. Наші майстри зроблять попередню оцінку вартості, завдяки чому ви зможете прийняти остаточне рішення — замінити чи ремонтувати.

Відновлення та ремонт бамперів

Передній і задній бампер вантажівки приймають на себе більшу частину імпульсу під час зіткнення, тому від стану бамперів залежить ціна ремонту вантажівки. В нових моделях Вольво та інших відомих виробників передній бампер виконує ще одну функцію — спрямовує потік повітря для покращення аеродинаміки та керованості. Для ремонту таких бамперів необхідні профільні знання та навики, якими володіють майстри сервісу Вольво Тракс. Конструкція нових бамперів розрахована на складні дорожні умови і при якісному обслуговуванні прослужить значно довше.
Під час ремонту ми повністю відновлюємо геометрію, фізичні властивості та колір бамперів. Замірювання проходить з використанням програмного забезпечення та спеціальних приладів.

Заміна сегментів кабіни чи кузову

Якщо кабіна занадто уражена іржею чи отримала значні пошкодження — відновлення вже неможливе. В таких випадках ми пропонуємо часткову заміну секторів з відновленням заводського стану. Завдяки сучасному обладнанню та використанню офіційного програмного забезпечення майстри Вольво Тракс здатні повернути заводську форму після будь-яких аварій.
Всі відновлювальні роботи ведуться згідно вимог виробника та за документацією до вантажівки.

Підготовка до фарбування

Нанесення фарби — останній етап робіт, але він потребує серйозної підготовки на СТО. Якісна фарба подовжить строк служби металу так само, як професійна підготовка подовжить строк служби фарби.
Шліфувальні роботи по кабіні, кузову та рамі виконуються з використанням сучасних інструментів, сертифікованого обладнання на програмного забезпечення Вольво.