Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Автомийка, поліровка та хімчистка вантажівок

 

Мийка вантажівок Вольво

ТОВ «Автомобільна компанія «Авто-Лакцентр» надає послуги спеціальної автоматичної мийки вантажних автомобілів, автобусів і мікроавтобусів. Час автоматичної мийки від 5 до 10 хв. в залежності від обраної Вами програми. Автомийка працює цілодобово за готівковий і безготівковий розрахунок.

Дилерський центр Рено Тракс пропонує повний комплекс послуг мийки та чистки вантажівок, автобусів, іншого транспорту. Наші роботи включають:

Базова очистка та мийка

Вантажівка проїде через спеціальний бокс, де пройде процедуру очистки від бруду. Для роботи використовуються автоматичні щітки з полімерних матеріалів, котрі не шкодять фарбі та не залишають подряпин.

Автомийка та обладнання мають сертифікати якості та допущені до використання виробником Вольво.

Мийка з автошампунем

Для кращого результату замовляйте чистку та мийку з автомобільним шампунем. Використання цього засобу значно краще видалить бруд та придасть автомобілю лоску.

Автомобільний шампунь підібраний спеціально для вантажівок Вольво, тому відповідає найвищим стандартам якості.

Активна піна

Мийка з активною піною – кращий спосіб видалити будь-який бруд та окам’янілі залишки в кутах. Особливий склад піни значно ефективніший за звичайний автошампунь.

Засіб рекомендовано для вантажівок дальніх перевезень та будівельної техніки.

Чистка та мийка коліс

Найбільше бруду збирається в колесах та арках, і саме там його важче всього видалити навіть за допомогою автокосметики. Але для наших співробітників це не проблема. Ми видалимо весь бруд та в якості додаткової послуги перевіримо балансування коліс.

Бруд в колесах може вплинути на керованість .Рекомендуємо замовляти послугу в обов’язковому порядку при кожному візиті на автомийку.

Воскове покриття кабіни

Дальнобійники та водії міських вантажівок добре знають, як швидко на вантажівці збирається пил та наскільки руйнівним для фарби може бути дощ, сніг чи туман. Замовте воскове покриття та не хвилюйтеся про погодні умови.

Воскування не тільки захистить вантажівку від впливу погоди, але й відновить заводський блиск фарби та деталей. А питання естетики завжди залишалося важливим для водіїв.

Швидка мийка

Коли кожна хвилина на рахунку – мийка повинна бути швидкою та ефективною. Ми зможемо допомогти та вичистити авто за найменший час. Будьте впевнені та плануйте час краще з Рено Тракс.

До швидкої мийки входить чистка салону та кузові вантажівки.

Особливості автомийки Рено Тракс

Головна перевага нашої автомийки – найкраще обладнання та справжні професіонали. Спеціалісти автомийки не тільки відмінно знають конструкцію вантажівок, але й пройшли сертифікацію для допуску, мають великий досвід та вміють працювати у стиснуті строки.

Обладнання та хімічні засоби є офіційно рекомендованими виробником та не шкодять автомобілю.

Послуги автоматичної мийки:

  • Програма 1 — Мийка кузова із шампунем, мийка коліс
  • Програма 2 — Мийка кузова із шампунем, мийка коліс, сушка
  • Програма 3 — Мийка кузова із шампунем, мийка коліс, покриття воском, сушка
  • Програма 4 — Мийка кузова активною піною із шампунем, мийка коліс, сушка
  • Програма 5 — Мийка кузова автомобіля піною із шампунем, мийка коліс, покриття воском, сушка
  • Термінова мийка — кузова автомашини, салону автомашини