Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Фарбування вантажівок

 

Фарбувальні роботи Вольво Тракс

Офіційний представник Вольво Тракс в Україні пропонує професійні послуги фарбування та підбору кольору. Ми маємо власну базу СТО, котра укомплектована необхідними інструментами, приладами та обладнанням для проведення лако-фарбувальних робіт будь-якої складності.

Наш центр пропонує послуги фарбування двох типів:

Фарбування авто:

 • легкові, позашляхові
 • вантажні та будівельні
 • мікроавтобуси та автобуси
 • трамваї та тролейбуси
 • спеціалізовані транспортні засоби
 • трактори звичайні та гусеничні

Фарбування конструкцій:

 • металеві
 • полімерні
 • дерев’яні
 • з кольорового металу
 • інші матеріали

Окрім того, Вольво Тракс пропонує кращі лаки та фарби відомих виробників — як для вантажівок, так і для легкових автомобілів.

На фото — лаки та фарби відомих виробників і засоби комп’ютерного підбору кольору.

Переваги фарбування в сервісі Вольво Тракс

Фарбування проводиться автоемалями провідних фірм-виробників — Sikkens, Debeer. В роботі майстри сервісу використовують краще офіційне обладнання від Вольво та партнерів компанії. Все програмне забезпечення також надане представниками Вольво та рекомендоване автовиробником. Комп’ютерний підбір кольору надається клієнтам безкоштовно.

Ви можете отримати професійну консультацію майстра та індивідуальний підхід щодо придбання фарби, вибору кольору та переваг виробників.

На фото — широкий асортимент автоемалей MOTIP в аерозолях.

MOTIP — автоемалі в аерозолях.

Вольво Тракс пропонує великий вибір аерозольних фарб на основі акрилу. Емкість банки — від 400 мл. Присутні десятки кольорів, у тому числі — кольори з відтінком «металік». Також у наявності спеціальні дорожні набори для самостійноі ліквідації подряпин — пензлик та емкість з лаком. Майстри сервісного центру Вольво Тракс допоможуть підібрати заводський колір для будь-якого авто чи створять бажану суміш кольорів для нестандартних варіантів.

Нанесення аерографії

Аерографія — спосіб додати неповторності автомобілю. Саме водії вантажівок частіше всього звертаються до нашого центру для візуального прикрашання авто. Ви можете як вибрати мамлюнок з каталогу, так і надати власний варіант. Майстри Вольво Тракс нанесуть бажаний візерунок будь-якої складності.
Телефонуйте для отримання додаткової інформації: тел. +38 057 343-94-97

Фарбувальні роботи Вольво Тракс

Роботи наших майстрів можна побачити як на дорогах, так і в якості виставкових експонатів по всій Україні.

Майстри сервісного центру провели повне відновлення та фарбування трактора моделі 17022 заводу ХТЗ. Експонат був доставлений в Ганновер (Німеччина), де отримав сертифікат якості ISO 9001 згідно зі світовими стандартами.

На фото — малярний фарбувальний цех партнера Вольво Тракс ТОВ «Автомобільна компанія «Авто-Лакцентр»

Знаковим показником досвіду та навиків майстрів Вольво Тракс стало фарбування дизель-поїзда Харківської залізниці в 2000 роцу. На всеукраїнській виставці робота отримала перше місце і відзнаку якості в місті Києві.
Наступним кроком стала зовнішня і внутрішня обробка вагона-ресторану і плацкартного вагону. Ці роботи також були представлені на виставці в 2002 році та отримали перші місця.

На фото — наша робота (фарбування автобусу ФК «Республіка»)