Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

 

 

Ефективний та безпечний метод обслуговування

Завжди поряд з вами

Подзвоніть нам — і ви будете в надійних руках. Наші координатори послуг екстреної допомоги розмовляють вашою мовою. А якщо ви опинилися закордоном, скористайтеся послугою перекладу і будьте певні — вас зрозуміють. Оператор зв’яжеться з майстернею та введе технічного спеціаліста в курс справи. І буде консультувати вас, аж доки ви знову повернетеся за кермо.

 

 

Кнопка на панелі приладів на відстані витягнутої руки

Гаряча телефонна лінія служби екстреної допомоги на дорогах

Якщо ви власник Volvo FH або Volvo FM, служба екстреної допомоги на дорогах Volvo Action Service — це не лише стандартна послуга. Вона вбудована у вантажівку. Натисніть кнопку VAS на приборній панелі й оператор вийде з вами на зв’язок за лічені секунди. Він заздалегідь знатиме номер шасі та дані карти водія, а також ваше місцерозташування та коди несправностей, а отже ви не гаятимете час на пояснення, де ви і що з вами трапилося. І ви не помітите, як повернетеся за кермо.

 

Volvo Action Service – які послуги входять до пакету

Цілодобова екстрена допомога на дорогах без вихідних
Ми готові прийти на допомогу — 24 години на тиждень, 7 днів в неділю, 365 днів на рік. А завдяки нашій розгалуженій мережі сервісних центрів у Європі ми дістанемося вас майже будь-де. 

Сертифіковані технічні спеціалісти компанії Volvo
Наші технічні спеціалісти проходять безперервне навчання роботі з новими видами продукції, методами технічного обслуговування і обладнанням. Отже ви у надійних руках.

Ремонт вантажівки та причепу 
Крім технічного обслуговування та ремонту вантажівки, ми допомагаємо з ремонтом причепу/кузова та додаткового обладнання на кшталт піднімального пристрою, морозильного агрегату, системи охолоджування і шин.

Послуга з перекладу
Якщо ви опинилися закордоном, наші оператори служби екстреної допомоги можуть виступити перекладачем між вами та місцевою поліцією або ремонтною службою.

Повернення водія додому 
Якщо ви вимушені залишити вантажівку через несправність, хворобу або особисті проблеми, ми допоможемо вам дістатися дому. 

 

Оренда вантажного автомобіля і причепа 
Якщо ваш транспортний засіб неможливо вчасно відремонтувати для здійснення певних комерційних зобов‘язань, ми допоможемо організувати оренду вантажного автомобіля і/або причепа.

Екстрена фінансова допомога 
Якщо через несправність у вас виникла потреба у незапланованих видатках, ми організуємо екстрену фінансову допомогу та допоможемо подолати труднощі. 

Юридична допомога 
Якщо у вас виникли труднощі з місцевими органами влади, ми надамо юридичну допомогу.

Гарантія експлуатаційної готовності від Volvo (опція)
Якщо ми не зможемо відремонтувати вантажівку у зазначений термін, ви автоматично отримаєте фінансову компенсацію. 

Підтримка Volvo з буксирування (опція)
Якщо виконати ремонт на узбіччі неможливо, ми відбуксуємо вашу вантажівку до найближчого дилера або майстерні Volvo.

 
 

 

 

Знайдіть потрібний номер

ОператорТелефонТелефонТелефон
Мiський (Харкiв)+38 (057) 717-60-40+38 (057) 700-00-00 
Vodafone+38 (050) 402-72-00+38 (050) 402-64-00+38 (050) 402-72-04

 

Контакти та схема проїзду

Рухайтесь далі

Зв’яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та дізнайтеся, чому служба екстреної допомоги на дорогах Volvo Action Service настільки ефективна.

Контакти та схема проїзду