Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Підтримуйте вантажівку в оптимальному стані — та отримуйте від неї максимум

Найкращий вибір для вашої вантажівки

Для підтримання вашої вантажівки в оптимальному стані та забезпечення високої рентабельності її оглядатимуть сертифіковані технічні спеціалісти Volvo. У них є всі необхідні інструменти Volvo, засоби діагностики, а також бази даних. Вони використовують лише оригінальні запчастини Volvo. А щоб мінімізувати негативний вплив на ваш бізнес, вони працюють лише тоді, коли вам це зручно. 

Попереднє планування обслуговування та ціни

Найкращий вибір для вашого бізнесу

Сервісне обслуговування, план та кошторис якого були розроблені заздалегідь, забезпечує кращий операційний контроль та розуміння бізнесу — ви заощаджуєте час та гроші на управлінні. Вантажівка, про яку гарно турбуються, надійніша та більш ефективно споживає пальне. Усе це знижує загальну вартість володіння та полегшує ваш фінансовий тягар, завдяки чому ви зможете зосередитися на розвитку свого бізнесу.

Оберіть ідеальний для себе сервісний контракт

Гарантована експлуатаційна готовність на 100%

Золотий контракт Volvo

Надайте перевагу своєму бізнесу у вигляді стовідсоткової експлуатаційної готовності автопарку, послуг комплексного ремонту вантажівок та профілактичного обслуговування.


Більше про Золотий контракт

Покриває ремонт силової лінії

Срібний контракт Volvo

Позбавте себе зайвих клопотів завдяки сервісному плану, що включає в себе послуги з ремонту силової лінії, а також профілактичне обслуговування.


Більше про Срібний контракт

Ваша вантажівка захищена узгодженим планом технічного обслуговування

Синій контракт Volvo

Ваш спокій буде гарантовано завдяки проведенню всіх необхідних робіт з профілактичного обслуговування та надання усіх послуг у рамках визначеного сервісного плану.


Більше про Синій контракт

Обслуговування, пристосоване до ваших вимог

Почніть з плану обслуговування

Максимальна експлуатаційна готовність забезпечується ще на початку, в рамках безкоштовного плану обслуговування. Ми знайомимося з вашою вантажівкою та особливостями бізнесу, та разом з вами визначаємо необхідний обсяг послуг з технічного обслуговування. Після цього ми доходимо з вами згоди щодо плану обслуговування, який допоможе вам досягти максимальної продуктивності на кожному кілометрі шляху.

Контакти та схема проїзду

Який контракт вам найкраще підходить?

Місцевий дилер Volvo Trucks має відповіді на всі ваші питання. Напишіть йому у чат або зателефонуйте, та почніть отримувати послуги в рамках свого сервісного плану вже сьогодні.

Контакти та схема проїзду