Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Індивідуальне обслуговування, розроблене виключно для ваших потреб

У відповідності до потреб вашої вантажівки

Суворі умови експлуатації дорівнюють більшому зносу. Менший пробіг дорівнює більшому інтервалу обслуговування. Отже, що підходить одній вантажівці, не обов’язково підійде вашій. Дослідивши особливості вашого бізнесу й експлуатації вантажівки, а також ваших потреб, ми розробляємо план обслуговування, який забезпечить необхідний рівень обслуговування вашої вантажівки — не більше, не менше.

Золотий контракт

Жодних зайвих клопотів

З планом обслуговування ви заздалегідь знатимете час та обсяг ремонтних робіт. Всі наші контракти з надання послуг вирізняються виключними якостями. У рамках Синього, Срібного та Золотого контрактів надаються майже будь-які послуги, починаючи від профілактичного обслуговування та закінчуючи повним ремонтом вантажівки, що дозволяє вам здійснювати повний контроль усіх витрат. А Золотий контракт Volvo забезпечить експлуатаційну готовність ваших Volvo FM або Volvo FH на рівні не менше 100%,


Подивіться на Золотий контракт у всій його красі

Планування обслуговування – як це відбувається

Крок 1: Ми вносимо
Безкоштовна сесія планування обслуговування починається з введення в систему точних специфікацій вашої вантажівки, умов експлуатації та річного пробігу, а також особливостей вашого бізнесу. 

Крок 2: Ми визначаємо
Після випробування можливого впливу різних інтервалів обслуговування на експлуатаційну готовність вашої вантажівки, ми визначаємо ідеальний рівень технічного обслуговування.

Крок 3: Ми плануємо
Ми використовуємо ваші дані для розробки індивідуального плану обслуговування, який враховуватиме, коли вашій вантажівці необхідне обслуговування і на що саме необхідно звернути увагу. Отже, ви завжди знатимете, на що очікувати.

Крок 4: Ми обслуговуємо
При наближені запланованої дати обслуговування ми заздалегідь зв’яжемося з вами та допоможемо спростити розподіл автопарку. 

Крок 5: Ми уточнюємо
При кожному відвідуванні майстерні ми повторно перевіряємо потреби вантажівки й оптимізуємо ваш план, аби ви завжди отримувати максимум від вашої вантажівки або автопарку.

Контакти та схема проїзду

Давайте планувати разом

Дилер Volvo Trucks безкоштовно допоможе вам скласти план обслуговування і відповість на будь-які питання стосовно надання сервісних послуг.

Контакти та схема проїзду