Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

 

Запасні частини, що працюють ефективніше.

Оригінальні запасні частини Volvo не лише відповідають найвищому рівню якості. Вони сконструйовані відповідно до наших специфікацій і виготовляються у відповідності до наших безпрецедентних стандартів. Вони також піддаються ретельним випробуванням. Встановлюються без жодних проблем. Завдяки їм, ви можете бути спокійними та впевненими у своїй вантажівці. 

 

 

Необхідні запасні деталі завжди поруч

Правильна запчастина. Правильне місце. Правильний час

Завдяки широкій мережі майстерень у більш ніж 140 країнах світу, деталі та послуги будуть завжди у межах вашої досяжності та допоможуть вам повернутися на дорогу у разі екстреної ситуації. А наша досконала логістична система забезпечить надходження необхідної вам запчастини у найкоротший термін.

 

Ваша експлуатаційна готовність — це наш пріоритет

Гарантія виробництва деталей протягом 15 років

Неважливо, якою вантажівкою Volvo ви керуєте та коли ви її купили, її безвідмовна робота – наш головний пріоритет. Саме тому ми продовжуємо виготовлення та постачання всіх важливих деталей мінімум протягом 15 років після зняття моделі з виробництва.

 

 

Знайдіть потрібні деталі — із понад 100 000 найменувань

Знайдіть ідеальну запчастину

Ми виготовляємо та постачаємо більше 100 000 різновидів оригінальних запчастин Volvo. Завдяки нашому каталогу запчастин ви легко знайдете необхідну вам деталь.


Перегляд брошури запасних частин

 

Оригінальні запасні частини Volvo — 12 місяців безтурботної експлуатації

Наші деталі оригінальні. І ми настільки впевнені в їх виключній якості, що надаємо 12-місячну гарантію на запчастини незалежно від пробігу*. 

Якщо на протязі перших 12 місяців станеться поломка деталі через дефект, що покривається гарантією, ми покриємо кошти на ремонт або заміну. Якщо вона була придбана і встановлена у майстерні Volvo Trucks, ми покриємо вартість робіт.

 

А також непряму шкоду, що була завдана іншим компонентам вашої вантажівки. Ми також покриваємо витрати на виклик служби допомоги та ремонт, якщо дефект, на який розповсюджується наша гарантія, спричинив поломку та негативно вплинув на безпеку вашої вантажівки.

*Гарантія не розповсюджується на: фільтри, фрикціоні та витратні матеріали.

 

 

Запасні частини обмінного фонду Volvo Exchange Parts

Запчастини Volvo обмінного фонду – це оригінальні запчастини Volvo, що були відремонтовані до їх початкового стану; вони вирізняються дуже вигідною ціною. При цьому стандарти якості для запчастин обмінного фонду нічим не відрізняються від стандартів для повністю нових запчастин. Умови гарантії на запчастини обмінного фонду теж залишаються без змін.

 

Наша лінійка запчастин обмінного фонду – одна з найбільших у порівнянні з іншими виробниками. Ви зможете знайти все, починаючи від повітряних компресорів, блоків управління і зчеплення та закінчуючи двигунами, коробками передач, турбокомпресорами та тахографами — високої якості та по приємній ціні.