Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Відновлені запасні частини VOLVO TRUCKS

Ваші гроші знають свою ціну

Краща гарантія Вашої безпеки

Вибираючи запчастини VOLVO Trucks з серії «Відновлені запасні частини», Ви приймаєте зважене рішення. Запасні частини з цієї серії мають міжнародну гарантію протягом одного року і необмежений пробіг на даний період.

Ціна і надійність

Купуючи відновлену запасну частину, яка стоїть до 50% дешевше, ніж нова, Ви отримуєте продукт з такими ж характеристиками. Терміни служби даної запасної частини, як надійність і швидкість роботи Вашого транспортного засобу, залишаються незмінними.

Гарантія якості

Всі запасні частини, які виходять з ладу, систематично замінюються новими, оригінальними запасними частинами VOLVO Trucks. Продукція з серії «Відновлені запасні частини» проходить процес відновлення в заводських умовах, для чого використовуються ті ж технологічні процеси, що і при виготовленні нових запасних частин. Відповідно, відновлені запасні частини мають ті ж якісні характеристики, що й нові запасні частини.

Ідеально організована система логістики однаково ефективна як для доставки нових запасних частин, так і запасних частин з серії «Відновлені». Це зводить до мінімуму час очікування замовленої Вами запасної частини

Спектр продукції з серії «Відновлені запасні частини» досить широкий. Вашій увазі пропонуються відновлені комплекти інжекторів, водяні помпи, осушувачі, стартери і т.д.