Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

 

Продаж нових вантажівок Volvo

Серія Volvo FH
Серія Volvo FHЛідер у сфері перевезень на далекі відстані, вантажівки модельного ряду Volvo FH і FH16 забезпечують неймовірний комфорт водія, безпеку та економне споживання пального.

Volvo FMX

Volvo FMXСучасна вантажівка для будівництва. Міцна, потужна та оснащена найсучаснішими провідними технологіями.
Volvo FM
Volvo FMНаша найбільш універсальна вантажівка. Вражаючий дизайн, фантастичне управління та неймовірна експлуатаційна економічність.
Volvo FE
Volvo FEГнучкість, неймовірні ходові якості та продуктивність — і все це у компактній вантажівці для здійснення регіональних перевезень.

Volvo FL

Volvo FLЛегка та маневрена вантажівка, що ідеально підходить для здійснення міських перевезень.

Вантажiвки за призначенням:

Вантажівки Volvo — надійність та міць

Вантажівки Вольво завжди були і залишаються одними з кращих у всьому світі. Сучасні Вольво — осередок передових технологій та перевірених часом рішень.

Вольво Тракс є офіційним дилером компанії Volvo в Харківській, Сумській та Полтавській областях. В нашому дилерському центрі ви можете придбати будь-які вантажівки Вольво від виробника прямо з заводу з найкращими умовами та додатковими можливостями.

Нові вантажівки Вольво

Вантажні автомобілі Вольво присутні у всіх сучасних комерційних сферах діяльності:

 • будівництво
 • транспортні перевезення
 • обслуговування та торгівля
 • видобувні роботи
 • фермерські підприємства
 • спеціалізовані задачі

Це лише невеликий перелік, де Вольво отримало довіру клієнтів та водіїв. Але все ж найкраще вони зарекомендували себе у двох напрямках:

 1. Вантажні перевезення

  Дальнобійні вантажівки Вольво спроектовані та протестовані як на полігонах, так і в реальних умовах. Інженери компанії постійно збирають та обробляють інформацію від водіїв та компаній, проводять випробування нових технологій та реалізують їх у нових моделях.

  Результатом стали тягачі Volvo FH та FN — могутні та витривалі. Інженери компанії роками працювали над покращенням всіх характеристик і саме в модельному ряді FH/FN втілені кращі риси:

  • Економія палива. Нові двигуни продумані до дрібниць з єдиною метою — забезпечити мінімальне споживання палива за будь-яких умов. Для цього розроблені нові форсунки, підвищено коефіцієнт стиснення, оптимізовані магістралі та інше.
  • Екологічність. Двигуни та система випуску відповідають всім сучасним нормам і завдають мінімальної шкоди навколишньому середовищу.
  • Комфорт водія.Салон, підвіска та багато інших елементів створені за участі водіїв дальніх перевезень та з урахуванням їх побажань. Тому дальнобійні Вольво дають комфорт легкового авто при бубдь-якому завантаженні.
 2. Будівельні роботи

  Саме в будівельних компаніях надійність та строк служби автомобіля — головний критерій успіху. Саме такими є Volvo FMX/FE — дві сторони одної медалі.

  • Грузопідйомність. Як гігант FMX, так і гнучкий FE створені для перевезення будь-яких вантажів на середні та великі відстані.
  • Витривалість. Спеціально розроблена коробка передач FMX дозволяє без зусиль «брати висоту» навіть при повному завантаженні.
  • Надійність. Саме тут технічні досягнення Вольво розкриваються повністю. Саме надійність є візитною карткою Вольво у всьому світі — і буде довгі роки.

Офіційний дилер Вольво

Вольво Тракс — представник компанії у чотирьох областях. Це говорить про високий рівень довіри та професійні навики всіх співробітників дилерського центру. Ми завжди допоможемо вибрати та придбати вантажівку Вольво саме для Вашого бізнесу за кращу ціну.

Всі нові вантажівки Вольво обов’язково отримують гарантію виробника, але в залежності від умов використання ви можете укласти додатковий договір на обслуговування автомобілів у нашому дилерському центрі. Умови договору можна дізнатися в службі підтримки клієнтів чи відразу під час придбання автомобіля. Отримайте більше, розвивайте бізнес та будьте впевнені у надійності в будь-який час.

Переваги Вольо Тракс

Кожен хоче буди впевненим у рентабельності та вигоді від вантажівки. Ми — гарантуємо ці фактори.

Як офіційний дилер, Вольво Тракс надає всі необхідні документи та сертифікати якості безпосередньо від виробника. Впродовж гарантійного терміну ми у будь-який час перевіримо та відремонтуємо будь-яку деталь вашої вантажівки.

Ми надаємо кожному клієнту можливість вибору умов придбання — від вибору додаткового обладнання до можливості підписати контракт на повне сервісне обслуговування автопарку. Всі запчастини, прилади та програми Рено Тракс надані офіційним представником компанії Вольво та мають сертифікацію якості та повністю сумісні з автомобілями Вольво.

VT

Вантажівки з пробігом

Вантажівки Volvo з пробігом – це високоякісні вантажівки, безпечні, перевірені в експлуатації, які характеризуються позитивною історією експлуатації та пройшли багато перевірок.
Це означає, що ви можете бути впевнені, що обрані вантажівки з пробігом – безпечний вибір на ринку транспортних засобів із пробігом. Ви отримуєте вантажівку в найкращому стані та водночас транспортне рішення з високою надійністю та доступністю.


Знайдіть свою вантажівку Volvo з пробігом

Фінансові послуги

Допомога у фінансуванні

Правильний вибір вантажного автомобіля сильно позначається на рентабельності і приносить гарний прибуток. Наші гнучкі фінансові пакети можуть зробити ваш вантажний автомобіль вигідною інвестицією.


Гнучкі фінансові рішення

Гарантія на вантажний автомобіль

Наша стандартна гарантія забезпечує спокій протягом 12 місяців. Плюс додатково 12 місяців (або до 300 000 км) для силового приводу і деяких додаткових компонентів. Гарантія також надає широкий спектр переваг, які захищають ваші інвестиції, незалежно від того, перебуваєте ви в своїй країні або за кордоном.
 
Гарантія поширюється на виробничі дефекти матеріалу або брак виробництва від часу поставки і до закінчення дії гарантії на всі гарантійні компоненти. (За винятком ушкоджень, неправильного використання або аварій.)
 
Find your local dealer

У Вас є запитання?

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks може відповісти на всі Ваші запитання. Подзвоніть або відвідайте найближчого дилера.
Знайдіть найближчого дилера