Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Сучасна класика

Модельний ряд Classic вантажівок Volvo — це перевірені транспортні рішення, створені для підвищення часу безвідмовної роботи та продуктивності. Модельний ряд Classic доступний паралельно з новими вантажівками Volvo і характеризується такою самою якістю та легкістю володіння, до яких Ви звикли з Volvo Trucks.

Volvo FH16 Classic

Призначена для найважчих та найбільш суворих умов експлуатації

Volvo FH Classic

Створений для дальніх перевезень

Встигніть замовити свою класичну вантажівкуї

Volvo FMX Classic

Будівельний гігант

Volvo FM Classic

Адаптується практично до будь-яких транспортних задач

Широкий ряд послуг

Отримайте ще більше від своєї роботи

Послуги та сервіси, які підтримують Ваш бізнес

Сервісні контракти Volvo Blue Contract

Додатково Ви можете замовити сервісний контракт Volvo Blue Contract. Більше часу безвідмовної роботи, нижча загальна вартість володіння. Профілактичне технічне обслуговування та графік обслуговування.

Фінансування від «ВФС Україна»

Спеціальна ставка фінансування від VFS – 5.5% річних.
Термін фінансування 4 роки.
Предоплата від 25%.
Дані умови вступають в силу тільки після отримання
клієнтом затвердження на фінансування від VFS.

Гарантія на вашу вантажівку

Ваша нова вантажівка Volvo постачається з 12-місячною гарантією на автомобіль та 24-місячною гарантією на силовий агрегат. Разом це надає вичерпний пакет переваг, які захищають вас від виробничих дефектів. Будь-яка несправна деталь буде відремонтована або замінена повністю безкоштовно на будь-якій авторизованій сервісній станції Volvo.

Гарантія на автомобіль діє протягом 12 місяців від дати доставки без обмеження пробігу. Гарантія на силовий агрегат діє протягом 24 місяців від дати доставки або в межах 300 000 км пробігу. Ваш дилер може дати вам повну інформацію про умови гарантії.