Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Красень ззовні. Звір під капотом

Volvo FH16 Classic

Призначена для найважчих та найбільш суворих умов експлуатації. Volvo FH16 Classic — потужна вантажівка. Її оригінальний дизайн уособлює її масивні можливості, а також високий рівень виробництва. Вантажівка забезпечує одні з найбільш безпечніших і комфортних робочих умов у галузі.

Зовнішній дизайн

Завдяки сміливим, згладженим лініям та динамічним, аеродинамічним формам дизайн Volvo FH16 Classic набуває відтінку унікальності та рішучості. І хоча його було повністю оновлено, в ньому безпомилково вгадується Volvo. Дизайн враховує всі найменші потреби водія. Та дозволяє покращити прибутковість вашого автопарку.

Дизайн інтер'єру

Простір. Безблікові поверхні. Безпрецедентна якість. Дизайн інтер'єру кабіни Volvo FH16 Classic легкий, повітряний та зі шведським колоритом. Крім того, кабіна вирізняється додатковим кубометром вільного місця, надає більше простору для зберігання ваших речей та забезпечує неймовірний рівень комфорту та витонченості.

Основні особливості Volvo FH16 Classic

Динамічне управління від Volvo

Найбільш значуща інновація з часів появи гідропідсилювача. Насолодіться неймовірно точним маневруванням, не докладаючи жодних зусиль.

I-See

Система круїз-контролю, що планує заздалегідь. I-See — революційне рішення, яке дасть змогу заощадити до 5 % пального.

Посилений бампер

Пересічена місцевість або щільний рух транспорту? Потужний бампер захистить вашу нову вантажівку від подряпин, вм'ятин та забезпечить цілісність фар.

I-Shift

Найінтелектуальніша коробка перемикання передач у світі. Легка в управлінні та обладнана програмним забезпеченням для економії пального.

Системи підтримки водія

Ваша безпека — це наш пріоритет. Наші досконалі системи підтримки водія допомагають знизити ризик нещасних випадків.

Здвоєна система акумуляторних батарей

Здвоєна система акумуляторних батарей забезпечить високий рівень життєвого комфорту на борту без ризику ускладнення запуску двигуна.

Основні особливості Volvo FH16 Classic

Управління автопарком

Знання — ваш ключ до прибутковості. Наші послуги з управління автопарком дають вам детальну інформацію про ваших водіїв та вантажні автомобілі. Скористайтеся цією інформацією, щоб контролювати витрати та максимізувати продуктивність.

Сервісні контракти Volvo

Сервісні контракти Volvo включають широкий вибір послуг, від планового технічного обслуговування до максимального часу безвідмовної роботи, щоб дати вам змогу завжди залишатися в дорозі. Дізнайтеся, як контракт Flexi-Gold Contract пасує ритму вашого бізнесу.
Докладніше про Сервісні контракти Volvo

Контракт із забезпечення експлуатаційної готовності

Проактивний контроль потреби в обслуговуванні з планом обслуговування, який постійно оновлюється відповідно до реального використання транспортного засобу.
Докладніше про контракт із забезпечення експлуатаційної готовності

Варіанти кабіни Volvo FH16 Classic

Низька спальна кабіна

Низька спальна кабіна (CAB-LSLP) зі зниженим дахом і підвіскою кабіни забезпечує додаткове місце для вантажу понад кабіною. Внутрішня висота 147см, 138см над кожухом моторного відсіку.

Спальна кабіна

Спальна кабіна (CAB-SLP), у якій можуть зручно розміститися одна або дві особи. Внутрішня висота 171см, 162cм над кожухом моторного відсіку.

Кабіна Globetrotter

Кабіна Globetrotter (CAB-HSLP) з покращеним рівнем комфорту та двома спальними місцями. На додаток, завдяки вертикальній структурі в кабіні більше додаткових місць для зберігання. Внутрішня висота 205см (196см над кожухом моторного відсіку).

Globetrotter XL

Кабіна Globetrotter XL, окрім забезпечення безпечного та комфортного перебування однієї або двох осіб, вирізняється ще більшою кількістю додаткових відділень для зберігання речей завдяки збільшеній висоті. Внутрішня висота кабіни сягає 220см (211см над кожухом моторного відсіку).

Globetrotter XXL

У кабіні Globetrotter XXL вдосталь місця для комфортного та безпечного розміщення двох чоловік, при цьому, завдяки збільшеній довжині кабіни і, відповідно, ширшим і довшим ліжкам, в ній ще зручніше спати.

Двигуни

D16K550 (405кВт)
Макс. потужність при 1350-1900 об./хв.550 к.с.
Макс. крутний момент при 900-1350 об./хв.2900 Н·м
D16K650 (479 кВт)
Макс. потужність при 1450-1900 об./хв.650 к.с.
Макс. крутний момент при 950-1450 об./хв.3150 Н·м
D16K750 (552 кВт)
Макс. потужність при 1600-1800 об./хв.750 к.с.
Макс. крутний момент при 950-1400 об./хв.3550 Н·м

Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся зі специфікаціями нового Volvo FH16. Вони дуже схожі, однак не ідентичні. Для ознайомлення з повними специфікаціями Volvo FH16 Classic зв'яжіться зі своїм дилером.