Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

 

Початок пошуку

Сервіс пошуку вантажівок Volvo — це найшвидший шлях знайти підтримані вантажівки або причепи, що виставлені на продаж. А завдяки нашому простому засобу пошуку знайти те, що вам потрібно, проще простого.

 

Не можете знайти потрібну вам вантажівку? Скористайтеся функцією пошуку. Вона допоможе знайти позиції, що ідеально вам підходять. Коли модель вантажівки з пробігом, яка відповідає вашим вимогам, буде у наявності, вас сповістять про це.

 

 

Вантажівки Volvo з пробігом проходять суворий контроль якості

Гарантія якості

Придбання вантажівки Volvo з пробігом у дилера компанії Volvo — це завжди хороша інвестиція. Перш ніж дістатися покупця, кожна вантажівка проходить ретельну перевірку. Крім того, ви отримуєте такий самий рівень підтримки і обслуговування для вантажівки Volvo з пробігом, як і для абсолютно нової вантажівки. Простіше кажучи — висока якість гарантована.


Пошук вантажівок з пробігом

 

Selected Used Trucks ретельно перевірені та захищені сервісними програмами

Selected Used Trucks

Відібрані компанією Volvo вантажівки з пробігом вирізняються високою якістю. Вони пройшли розширені випробування, мають високий рівень безпеки та захисту. Позитивна історія експлуатації гарантована. Жодної мороки при виборі обраних вантажівок з пробігом.


Обрані вантажівки Volvo

 

 

Підпишіться на повідомлення електронною поштою

Підписуйтеся на новини по електронній пошті

Отримайте сповіщення по електронній пошті при надходженні вантажівки, що вас цікавить, до найближчого дилерського центру.


Підпишіться, щоб отримати оновлення