Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Дизайн вантажівок Volvo FE для міських умов

 

Характерні V-подібні фари — доказ приналежності до сім'ї Volvo

Яка б не була задача. Адреса. Час. Вантажівка Volvo FE завжди доречна. А прямі форми її кабіни та унікальні фари V-подібної форми є черговим доказом приналежності вантажівки до сім’ї Volvo.

 

Безпечний і комфортний інтер'єр нової Volvo FE

Всередині кабіни все спрямовано на забезпечення безпеки та комфорту. Простір кабіни, сидіння, місця для зберігання – все розроблено спеціально для вас. А завдяки ергономічному розташуванню засобів керування все завжди буде у вас під рукою.

 

I-Shift для Volvo FE

Інтегрована система паливної ефективності

Особлива конструкція двигуна. Інтелектуальна трансмісія I-Shift. Та десяток сервісів для заощадження палива. Комунальна вантажівка Volvo FE – це уособлення паливної ефективності на чотирьох (або шести) колесах.


Скільки ви змогли б заощадити?

 

Час безвідмовної роботи дорівнює прибутковості

Більше часу безвідмовної роботи

Наші сервіси та інновації дозволяють уникнути простоїв. А якщо останні все-ж стаються, вони зменшують час простою до мінімуму. Це дуже просто та надзвичайно важливо.


Як ми втілюємо це у життя

 

Volvo FE, розроблена для прибуткових розвезень

Збільшення продуктивності вантажівок Volvo FE

Починаючи від входу у вантажівку Volvo FE, що був розроблений з урахуванням потреб галузі перевезень, та закінчуючи сучасною системою управління автопарком – Volvo FE спрямований на забезпечення максимальної продуктивності.


Будьте продуктивнішими

 

Volvo FE: надзвичайно безпечний

Надзвичайно безпечний Volvo FE

Набір неймовірних засобів безпеки. Та кабіна, спроектована, щоб забезпечити вашу безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху.


Безпека понад усе

 

Volvo FE пропонує надзвичайну маневреність

Простий вихід зі складних ситуацій

Ви у скрутному положенні? Завдяки невеликому діаметру повороту, системі переключення передач та ергономічному положенні сидіння та приладів Volvo FE вирізняється неймовірною маневреністю.


Подивіться на маневреність у справі

 

Контакти та схема проїзду

Придивіться ближче до Volvo FE.

Ознайомтеся з кожною особливістю вантажівки Volvo FE. Після цього зв’яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та побачте вантажівку у справі.

Контакти та схема проїзду