Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Шасі Volvo FE — для простого встановлення надбудов

Універсальне шасі

Конфігурацію шасі Volvo FE можна пристосувати майже до будь-якої надбудови. Міцні і стійкі, рівні шасі прямокутної форми спрощують встановлення надбудов і дозволяють виконувати навіть найважчі роботи. Крім того, завдяки покращеному пакету шасі для стандарту Euro 6 вантажівка Volvo FE не підпадає під суворі обмеження з кількості викидів шкідливих речовин.


Інструкції з установлення надбудов дозволяють скоротити термін виконання замовлення

Менше часу на надбудови

Замовте вантажівку Volvo FE і надбудовник отримає доступ до інструкцій Volvo Bodybuilder Instructions зі встановлення надбудови одразу ж. А завдяки наявності у системі точних специфікацій та тривимірних креслень, він зможе розпочати роботу ще до того, як вантажівка залишить виробничий цех. Таким чином, забезпечується більш швидка та економічно вигідна доставка.Інструкції з установки кузова Volvo Bodybuilder Instructions

Електронна система управління Volvo FE

Швидкий та простий процес завантаження вантажу

Електрона система контролю (ЕСК) може використовуватися для регулювання рівня пневматичної підвіски за допомогою перемикачів на панелі приладів та пульті керування. Все це забезпечує швидке та ефективне завантаження на будь-яку висоту.

Оберіть механічну або пневматичну підвіску кабіни

Ультрасучасна підвіска

Насолодіться плавним ходом вантажівки. На вибір пропонується механічна підвіска кабіни з використанням гвинтових пружин, передня та задня частина якої обладнана амортизаторами. А також повністю пневматична підвіска зі встановленими в передній та задній частині амортизаторами.

Електронна гальмівна система (ebs) Volvo FE

Електронна гальмівна система (EBS)

Передня і задня частини Volvo FE обладнані пневматичними гальмами з вентильованими дисками. Гальмівна система вантажівки з електронним управлінням (EBS) забезпечує кращі гальмівні характеристики з точки зору швидкості та безпеки та дозволяє зменшити знос гальм. Система включає ABS та систему взаємодії гальм, що забезпечує спільну роботу різних гальм вантажівки для рівномірного гальмування та зменшення зносу шин і гальм. Розширений пакет системи EBS також включає функцію Hill Hold (стоянка на схилах).

VT

Почніть створення вантажівки вже зараз

Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks – він розповість вам можливості компоновки та допоможе створити ідеальну вантажівку Volvo FE.

Контакти та схема проїзду