Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Volvo FE — повноправний член сімейства вантажівок Volvo

Член сім’ї

Плавні форми, аеродинамічний дизайн. Виразні штрихи та малюнки. Фірмові фари V-подібної форми. Volvo FE може бути меншою, але менші розміри означають також більшу спритність та меншу вагу — дві якості, які дуже ціняться при виконанні перевезень в умовах міста або його околицях. Привітайте повноправного члена сімейства вантажівок Volvo.

Новий зовнішній вигляд Volvo FE

Відзнака

У оновленій моделі Volvo FE класична металева емблема Volvo розташована трохи вище решітки радіатора, у більш примітному місці. Це візуально збільшує розміри лобового скла та створює для водія ефект близькості до дороги, а також додає впевненості на переповнених транспортом ділянках.  

Кабіна нової Volvo FE зменшує опір повітря

Вільний потік повітря

Вантажівка Volvo FL вирізняється плавними формами та аеродинамічним дизайном — дозволяє зменшити опір повітря і, в свою чергу, забезпечити чудові ходові якості та економне споживання палива. А завдяки унікальній стільниковій структурі передня решітка радіатора сприяє більш ефективному потоку повітря. Таким чином забезпечується краще охолодження двигуна та додаткове очищення відпрацьованих газів.

Огляд екстер’єру кабіни на 360°

Ознайомтесь з наведеним нижче інтерактивним оглядом кабіни. Клацніть на текстові вставки, щоб отримати додаткову інформацію. Оберіть опцію «На повний екран», щоб не упустити жодної деталі. Опис особливостей та функцій носить загальний характер, вони можуть відрізнятися в залежності від вантажівки.

На вибір пропонується більше 650 варіантів кольорового оформлення вантажівки. Всі фарби екологічно безпечні.

Заощадьте свій час та гроші — отримайте кабіну Volvo у бажаному кольорі одразу, не відвідуючи фарбувальний цех. На вибір пропонується більше 650 варіантів фарб різного тону та відтінків. А якщо ви не можете знайти потрібний вам колір у асортименті, ми підберемо його для вас за допомогою віртуального редактора.

Хочете подивитися заздалегідь? Скористуйтеся редактором фарбування нижче.

Нагадуємо, що дисплей комп’ютера може передавати кольори неточно. Щоб побачити реальні зразки фарб, відвідайте свого дилера Volvo. Також зауважте, що деякі кольори можуть бути недоступні для деяких моделей або на деяких ринках. На ілюстрації показана вантажівка з максимально насиченим кольором фарби.

У галереї кольорових рішень містяться всі кольори, доступні в системі продажів. Багато суцільних кольорів доступні також з прозорим покриттям. Якщо ви не можете знайти бажаний колір, зверніться до свого дилера Volvo.

Контакти та схема проїзду

Зупиніться та уважно придивіться

Впевніться самі, що Volvo FE – одна з найкрасивіших вантажівок для виконання перевезень. Просто завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks.

Контакти та схема проїзду