Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Ергономічна зона водія:

Концепція ергономічності

Прилади. Коробка передач. Засоби управління. Місця для зберігання речей. У Volvo FE все необхідне для роботи розташовано саме там, де вам зручно, та у легкодоступному місці. Мінімум рухів. Менший рівень стресу та втоми. Таким чином, ваші руки залишаються на кермі, а ваш погляд завжди спрямований на дорогу.

Ергономічна зона водія:

Місце водія

Це місце, де ви проводите свій день. Тому воно має бути ідеальним. Ми переробили конструкцію сидіння Volvo FE та зробили його безпечнішим, міцнішим та більш стильним. Було покращено систему кріплення. У оновленій моделі підголівник та пасок безпеки повністю інтегровані у сидіння. А міцна текстильна брудовідштовхуюча оббивка (доступна й у вініловому виконанні) надає інтер’єру відпочиваючої атмосфери. 

Багато місця для зберігання всіх ваших речей

Безліч місця для ваших речей

На панелі приладів. У дверях. Над вашою головою. Між сидіннями. Огляньте кабіну Volvo FE та ви побачите безліч простору для зберігання речей. Ви навіть можете розширити його.

Огляд інтер’єру кабіни на 360°

Ознайомтесь з наведеним нижче інтерактивним оглядом інтер’єру кабіни. Клацніть на текстові вставки, щоб отримати додаткову інформацію. Оберіть опцію «На повний екран», щоб не упустити жодної деталі. Опис особливостей та функцій носить загальний характер, вони можуть відрізнятися в залежності від вантажівки.

Контакти та схема проїзду

Працюйте у комфорті

Випробуйте концепцію ергономічності на собі. Зв’яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та подивіться на кабіну Volvo FE зсередини.

Контакти та схема проїзду