Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Потужні світлодіодні фари: але з низьким енергоспоживанням

Висока яскравість. Робота за малої потужності

Світлодіодні фари вантажівки Volvo FE надзвичайно потужні, але в той же час вирізняються низьким споживанням енергії та можливістю роботи за малої потужності. Вони також надзвичайно міцні, можуть похвалитися високою стійкістю до зносу, а також простою процедурою зміни та демонтажу.

Автоматичне перемикання на фари денного світла (ФДС)

Проливаючи світло на питання безпеки

Фари відповідають Європейським правилам щодо денних ходових вогнів та автоматично вмикаються при русі вантажівки уперед. А щоб не заважати іншим, при паркуванні або ввімкнені ближнього світла відбувається автоматичне затемнення світлодіодних вогнів.

Денні ходові вогні (ДХВ) V-подібної форми

Унікальний дизайн

Вантажівка Volvo FE вирізняється фірмовою V-подібною формою фар. Вони не лише виглядають ефектно, але й добре помітні для інших учасників руху.

Контакти та схема проїзду

Побачте світло

Не обов’язково вірити нам на слово. Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks та на власні очі побачте всі можливості системи освітлення Volvo FE у всій красі.

Контакти та схема проїзду