Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Система I-Shift зменшує рівень втомлюваності та дозволяє зосередитися на дорозі та русі транспорту

Просто кермуйте

З системою I-Shift від Volvo вести вантажівку безпечніше та набагато комфортніше. Забудьте про жорстку педаль зчеплення. Нема важелю для перемикання передач. І кожна зміна передачі вивірена з точністю до секунди. Оскільки система проста, вона дозволяє зменшити рівень втомлюваності водія та допомагає зосередитися на дорозі та руху транспорту навколо. А якщо ви схочете перемикати передачі вручну, натисніть кнопку на важелі і поверніть собі повний контроль над кожною передачею.

Система I-Shift може заощадити до 5% палива

Заощадження пального

Зчеплення I-Shift покликане заощаджувати пальне — до 5 %. Воно вирізняється низькою внутрішньою витратою енергії у порівнянні з механічними коробками перемикання передач. Але найголовнішу роль насправді відіграє електроніка. А при русі в економічному режимі кожне перемикання передачі здійснюється точно у відповідний час, що забезпечує роботу двигуна на найбільш ефективних обертах.

I-Shift обмінюється даними з двигуном

Як це працює

Система I-Shift базується на несинхронізованій механічній коробці перемикання передач — звідси компактна конструкція і низькі внутрішні втрати. Однак магія відбувається у модулі електронного управління, що керує зчепленням та передачами. Аналізуючи інформацію про швидкість, прискорення, вагу вантажівки, а також про якість дорожнього покриття, потрібний крутний момент тощо, він перемикає передачі з надзвичайною точністю. Окрім того, система працює у взаємодії з двигуном та підлаштовує оберти двигуна і гальмівний ефект для забезпечення максимальної продуктивності вантажівки.

Програмні пакети I-Shift для будь-якої галузі транспортних перевезень

Ваша система I-Shift

Ви можете пристосувати пакет програмного забезпечення для подвійного зчеплення I-Shift до будь-яких ваших потреб. Для якої галузі вам би не знадобилася коробка передач — регіональні перевезення, будівництво або перевезення на далекі відстані — ми підберемо пакет у точній відповідності до ваших потреб.

Контакти та схема проїзду

Перемикайте ефективно

Хочете випробувати I-Shift? Зв’яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks і він з радістю передасть вам ключі.

Контакти та схема проїзду