Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Механізми відбору потужності чудово взаємодіють з двигуном та коробкою передач

Якість, що забезпечує результат

Взаємодія механізму відбору потужності та силової лінії вантажівки має вирішальну роль. Саме тому наші механізми відбору потужності призначені спеціально для сумісної роботи з двигунами та трансмісією Volvo. Вони надійні, легкі та прості у обслуговуванні, створені, щоб задовольнити суворим вимогам галузі перевезень.


Механізми відбору потужності для будь-яких режимів роботи

Максимум потужності

Механічна коробка передач? Наш легкий механізм відбору потужності, що залежний від зчеплення, забезпечує гнучкий діапазон крутного моменту до 800 Нм. У випадку автоматичної коробки передач, наш незалежний механізм відбору потужності забезпечує показник крутного моменту до 600 Нм.Див. специфікації механізмів відбору потужності

Механізми відбору потужності: встановлені на заводі

Специфікації мають значення

Оптимальна робота. Висока якість. Проста установка. Оберіть необхідний вам механізм відбору потужності з шасі ще на етапі виробництва та у підсумку ви відчуєте та побачите переваги.

Контакти та схема проїзду

Більша потужність

Зробіть правильний вибір. Місцеві дилери Volvo Trucks готові допомогти вам у цьому.

Контакти та схема проїзду