Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Нові паливоефективні двигуни Volvo FE

Двигун для міських умов

Вантажівка Volvo FE обладнана двигуном нової моделі. Він вирізняється ефективним споживанням палива, має плавну криву крутного моменту з більшим радіусом та дозволяє швидко нарощувати потужність (навіть на низьких обертах), а також забезпечує малий час відгуку, високу середню швидкість та чудові ходові якості. Тому ви зможете легко впоратися з будь-якими викликами міського середовища та притримуватися графіку.Ознайомтеся з нашим двигуном D8K


Коробка перемикання передач I-Shift з високим рівнем економії палива

I-Shift – проста, надійна система, що забезпечує високу паливну ефективність

Вперше у продажу доступна вантажівка Volvo FE з I-Shift. Система подвійного зчеплення дозволяє досягти максимальної продуктивності та ефективності використання пального за рахунок відстеження параметрів маси транспортного засобу, ухилу дороги, швидкості та прискорення вантажівки, і реагування на їх зміну. Таким чином, забезпечується суттєве заощадження пального. Базове програмне забезпечення можна легко адаптувати до специфічних потреб завдяки двом додатковим пакетам програм – Distribution & Construction (Перевезення та Будівництво) або Economy (Економія).Познайомтеся з I-Shift


Підпишіться на сервіс Fuel Advice та отримайте персонального інструктора зі споживання пального

Рекомендації по використанню пального Fuel Advice — стабільне зниження обсягів споживання палива

Продовжуйте працювати у рамках планових завдань по споживанню палива. Та, з ростом ефективності споживання, спостерігайте за зменшенням їх умов. Підпишіться на наш сервіс Fuel Advice та отримайте персонального інструктора зі споживання пального. Завдяки постійному аналізу, консультаціям та оперативній підтримці зі сторони експерта ви заощаджуватимете пальне у найкоротший термін та покращуватиме свої показники із року в рік.Скільки допоможуть вам заощадити рекомендації по використанню пального Fuel Advice?

VT

Відкрийте для себе силу управління даними

У поєднанні з курсами навчання водіїв система Dynafleet допоможе вам заощадити до 7 % пального.

Dynafleet — відстежуйте рівень своєї паливної ефективності

Познайомтеся з нашою інтелектуальною системою управління автопарком. Здійснюйте моніторинг продуктивності вантажівок та водіїв у режимі реального часу, вивчайте рейтинги паливної ефективності, що створюються системою автоматично. Порівнюйте, фіксуйте тенденції та вносьте зміни, що збільшать прибуток та дозволять заощадити пальне.

Познайомтеся з Dynafleet >

Навчання водіїв – невеликі зміни, значна економія

Наші курси з покращення ефективності водіння допоможуть вам отримати максимум від кожної краплі пального. Невід’ємна частина програми Volvo Trucks з навчання водіїв – апробований системний підхід, що дозволяє розробляти паливно-ефективні техніки водіння та забезпечити економію коштів протягом довгого часу. Програма демонструє найбільшу ефективність у комбінації зі звітами Dynafleet.

Навчання водіїв від Volvo >>

Контакти та схема проїзду

Починайте правильно

Основна умова для економії пального – почати правильно. Дилери Volvo Trucks – експерти з заощадження пального. Чому б не звернутися до них за порадою?

Контакти та схема проїзду