Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Volvo FE: допомагає захистити всіх учасників руху

Безпечна кабіна Volvo

Кабіна Volvo FE сконструйована, щоб захищати вас. А також пішоходів та інших учасників дорожнього руху. Випробування на зіткнення, випробування на удар при зіткненні з бар’єром, краш-тести – ми пройшли їх всі. Конструкція місця водія була оптимізована: воно було посилене та прикріплене до підлоги. Інтегровані паски безпеки та підголівники забезпечують надійний захист завдяки першокласним характеристикам опору удару. А система передніх та задніх противідкатних захисних пристроїв запобігає деформації кабіни у випадку зіткнення.Познайомтеся з безпечною кабіною Volvo

Електронна програма стійкості Volvo

ESP (Електронна програма стійкості)

Програма ESP покращує безпеку вантажівки та її стійкість під час руху у важких умовах і дозволяє уникнути перекидання. Більш того, вона входить у стандартну комплектацію Volvo FE. Таким чином, ви отримаєте надзвичайні ходові якості та високий рівень безпеки з самого початку.

Відеоролик, в якому пояснюються переваги системи утримання смуги

Система утримання смуги

Сходження зі смуги — поширена причина серйозних аварій. Занадто поширеною, на нашу думку. Система утримання смуги стежить за дорожньою розміткою за допомогою камери і подає сигнал, якщо ви випадково перетинаєте її.

Volvo FE: будьте помітними та бачте краще

Побачте більше. Будьте помітними для інших. Будьте у безпеці

Інтелектуальна система дзеркал заднього виду забезпечить мінімальну кількість «мертвих» зон. А завдяки фарам денного світла видимість вашої вантажівки зросте у рази. Це гарна новина для вас, велосипедистів, що їздять у центрі міста, та пішоходів.

Контакти та схема проїзду

Уважно віднесіться до питань безпеки

Місцевий дилер Volvo Trucks готовий провести вам екскурсію по всім функціям системи безпеки Volvo FE.

Контакти та схема проїзду