Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Специфікації кабіни Volvo FE

  • Розміри кабіни
  • Функції кабіни

  


Розміри кабіни

Денна кабіна

Денна кабіна з комфортним ергономічним місцем водія. Внутрішня висота – 1605 мм, довжина – 1600 мм, ширина – 2300 мм.

Комфортна кабіна

Комфортна кабіна має додатковий простір: його можна використовувати у якості службового приміщення з декількома додатковими відділеннями для зберігання речей, або у якості спального місця, встановивши ліжко для однієї людини. Внутрішня висота – 1605 мм, довжина – 2000 мм, ширина – 2300 мм.

Спальна кабіна

Спальна кабіна з ліжком для однієї людини. Внутрішня висота – 1605 мм, довжина – 2200 мм, ширина – 2300 мм.


Кабіна з низько розташованим входом

Кабіна з низьким входом має низьку вхідну сходину і місця для трьох пасажирів з пасками безпеки. Внутрішня висота – 1605 мм, довжина – 2200 мм, ширина – 2300 мм.

Функції кабіни

Підвіска кабіни
Механічна підвіска спереду і ззаду: пружинний амортизатор. Пневматична підвіска для передньої та задньої частини: пневматична опора.

Сидіння водія
Три різні рівні комфорту: Comfort, Standard і Economy. Усі три варіанти передбачають регулювання спинки, довжини, висоти та нахилу, а також мають вбудований підголівник.

Пасажирське сидіння
Три різні рівні комфорту: Standard, Economy або Basic.

Кольорове оформлення кабіни
Доступно близько 300 готових варіантів. Але, за бажанням покупця, можна замовити і додаткові кольори.

Кермо
Кермо має діаметр 460 або 500 мм залежно від конфігурації вантажівки, та пневматичну систему регулювання положення.

Люк у даху
Кабіна може бути обладнана люком у даху, який можна відкривати на 50 мм. Доступно в скляному або сталевому виконанні. Люк може відкриватися або вручну, або за допомогою електроніки.

Обігрів кабіни
Система обігріву кабіни доступна у двох варіантах: з ручним управлінням, тільки обігрівач, або обігрівач та кондиціювання повітря з ручним управлінням. Також у якості опції доступна стоянкова система обігріву потужністю 2 кВт.

I місце для зберігання речей всередині кабіни
Усередині кабіни є безліч практичних та легкодоступних відділень для зберігання документів та особистих речей. Над вікном знаходяться два відділення для зберігання речей, а також чотири DIN-відділення. Кількість місць для зберігання речей, різних відділень, місць для нотаток та гаків для одягу, вказаних у специфікації, є опціональною і може бути змінена.

Клаксони
На вибір доступні два додаткових типи клаксонів, електричний і пневматичний — два пневматичні клаксони, встановлювані на даху, чи один електричний клаксон під капотом.

Ліжко
Ліжко може складатися з однієї або двох частин та мати ширину 580 мм або 780 мм. У якості опції доступний захисний бар’єр для ліжка.

Кабіна з низьким входом
Кабіна з низьким входом FE забезпечує легкий вхід завдяки відкриттю дверей на 90 градусів та пласкій підлозі, чудову оглядовість для водія та, звичайно, оскільки це Volvo — безпеку на найвищому рівні.

Контакти та схема проїзду

Почувайте себе як вдома

Працюйте у комфорті. Перевірте місце водія. Ліжко. Подивіться на всі сушарки. Ви просто не повірите, скільки в ньому простору.

Контакти та схема проїзду