Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Чудове рішення для вивозу сміття та виконання міських перевезень

Ззовні вантажівка виглядає як звичайна Volvo FE. Але під капотом нової Volvo FE CNG криється новий двигун Євро 6 з використанням технології свічки запалювання, який працює виключно на стисненому природному газі або, що більш бажано, на стисненому біогазі.

На додаток вантажівка оснащена автоматичною трансмісією. А отже її продуктивність та ходові якості нічим не поступаються звичайній Volvo FE. В той же час вантажівка чудово підходить для виконання перевезень на короткі відстані з великою кількістю зупинок — наприклад, вивозу сміття або здійснення міських перевезень. 

Багато міст у всьому світі шукають альтернативу вантажівкам, які працюють на дизельному паливі. Часто використання відновлювальних видів палива — обов’язкова умова для успішного підписання контракту, особливо якщо це стосується сфери вивозу сміття. З появою Volvo FE CNG ми можемо запропонувати компаніям, які займаються перевезеннями в умовах міста, вантажівку, що чинить набагато менший вплив на оточуюче середовище.

Крістіна Ерікссон

начальник відділу з розробки вантажівок на альтернативних видах палива, Volvo Trucks

Метановий газ при згорянні не має запаху. При цьому виділяється дуже мала кількість шкідливих речовин. Якщо метан був отриманий з біогазу, тобто з органічних матеріалів, рівень викидів двоокису вуглецю скорочуються на 70 відсотків у порівнянні з вантажівками, що працюють на дизельному пальному. 

Фактично в ньому настільки незначна кількість твердих часток, що достатньо лише потрійного каталізатора. Сажовий фільтр не потрібен. Не потрібна й рідина AdBlue. 

Двигун FE CNG згідно стандарту Euro6

Розробки у сфері використання палива були доповнені функціями, що перетворюють Volvo FE у потужну та надійну вантажівку.

Двигун FE CNG згідно стандарту Euro6. 
Потужність: 320 к.с. Значення крутного моменту: 1356 Н*м. Вантажівка FE CNG може оснащуватися газовими баками 2×4 або 2×3. Баки для стисненого природного газу встановлюється по обидва боки шасі. Робочий діапазон за оптимальних умов їзди складає 400 км при перевезенні легких вантажів і до 250 км при зборі важких відходів.

Автоматична коробка передач
На додаток до нового газового двигуна, Volvo FE CNG обладнана повністю автоматичною коробкою передач. В результаті показники продуктивності та ефективності вантажівки нічим не поступаються звичайній Volvo FE.

Метановий газ — це паливо, що в довгостроковій перспективі стане стійкою альтернативою дизельному пальному. Сьогодні розробка норм та створення правильних умов для позитивного розвитку цього напряму залежить від різних сил, представлених у суспільстві.

Ларс Мертенссон

Директор відділу Охорони довкілля компанії Volvo Trucks

Крива крутного моменту двигуна Volvo FE CNG

G9K320 – Потужність/крутний момент

Volvo FE CNG (стиснений природний газ) була розроблена насамперед для діяльності, пов’язаної з короткими циклами водіння, де має місце велика кількість рушань та зупинок.

Двигун

 G9K320
Макс. потужність при 2000-2100 об./хв.320 к.с. (239 кВт)
Максимальна кількість обертів2200 об./хв.
Макс. крутний момент при 1300-1400 об./хв.1356 Н*м
Кількість циліндрів6
Об‘єм8,9 дм3
Хід поршня144,5 мм
Діаметр циліндра114 мм
Ступінь стискання12:1
Економічний діапазон обертів1200-1700 об./хв.
Масляний фільтрПовнопотоковий
Ємність масляної системи27,6 л
Ємність системи охолодження12,4 л
Суха маса (основний двигун)373 кг
Напруга двигуна12 В
Напруга стартерного двигуна та вантажівки24 В

VT

Спробуйте самі

Місцевий дилер Volvo Trucks готовий розповісти вам про всі функції та переваги Volvo FE CNG.

Контакти та схема проїзду