Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

VT

Неймовірні шасі

Жодна інша вантажівка не може похвалитися такими шасі, як Volvo FH. Це перші у світі шасі з незалежною передньою підвіскою та технологією динамічного управління від Volvo. Завдяки цьому ви отримуєте надзвичайно високоточний інструмент. Маневреність на рівні легкового автомобіля. А коли справа заходить про управління – цим шасі просто не має рівних.

Динамічне управління від Volvo також доступне для вантажівок з подвійним переднім мостом, що істотно зменшує навантаження на шию, спину і плечі водія. Щоб підвищити вашу продуктивність і гнучкість, ми також збільшили вантажопідйомність переднього подвоєного моста з 18 до 20 тонн. А якщо вам потрібен максимальний дорожній просвіт, у серії Volvo FH тепер доступна пневматична підвіска GRAS-G2.


Отримати більше інформації по управлінню

Легші ніж раніше — шасі Volvo FH

Менше значить більше

Більшість вантажівок додали у вазі у спробах досягти відповідності стандарту Євро 6. Але це не про Volvo FH. Ми оптимізували кілька стандартних характеристик та зробили його легшим. Так, стандартний далекобійний тягач 4×2, тепер важить на понад 100 кілограмів менше, ніж його попередник стандарту Євро 5.

Шасі Volvo мають тандемний підйомний міст

Тандемний підйомний міст.

Ваш Volvo FH тепер доступний з повністю новим тандемним підйомним мостом — революційною функцією, яка дозволяє відключати й піднімати останній ведучій міст під час руху без вантажу. Так само як при підйомі заднього неведучого моста, це значно покращує радіус повороту і зменшує споживання пального.


Більше про тандемний підйомний міст

П'ять мостів, доступно прямо з заводу

П’ять мостів — одразу з заводу

Перевозите важкі вантажі? Ви можете замовити 5-вісну вантажівку прямо з заводу. Ви отримаєте свою вантажівку швидше. Жодних витрат на переробку. І ви отримаєте вантажівку з повним ухваленням типу транспортного засобу. Ви також отримаєте зиск у вигляді повної гарантії Volvo і нашої післяпродажної підтримки, що може в перспективі скоротити ваші операційні витрати.


Дізнайтеся про нашу колісну формулу 10×4

Можливості дообладнання роблять ваш Volvo FH готовим до будь-якої роботи

Більше можливостей. Швидке встановлення надбудови

Завдяки численним варіантам специфікацій підготовка Volvo FH до встановлення будь-яких надбудов, включаючи змінні кузови, буде відбуватися швидко та легко. Новий електронний модуль надбудови легко підключається, а ресурс Volvo Bodybuilder Instructions (інструкції зі встановлення надбудов Volvo) забезпечує онлайн-доступ до всіх необхідних технічних креслень і комутаційних схем.


Переглянути наші інструкції з установлення надбудов Volvo

Нова компоновка шасі

Нова компоновка шасі

Шасі тягача

1. Відсік акумулятора (BBOX-L)
знаходиться на 300 міліметрів ближче до переду, ніж у попередньому варіанті конструкції, що забезпечує збільшення запасу пального на 100-120 літрів.

2. Відсік акумулятора (BBOX-EF)
Варіант розміщення позаду між елементами рами шасі.

3. Бак для рідини AdBlue
Може встановлюватися зверху рами, за кабіною, дозволяючи збільшити запас пального (ADTP-BC).

4. Блок управління компресором
Розміщується між елементами рами шасі для збільшення простору для обладнання, яке монтується на рамі, наприклад, баків для пального.

Шасі вантажівки

Шасі вантажівки

1. Вільне місце на рамі
Комплектація шасі може бути переміщена назад, щоб звільнити простір для опор крана або іншого обладнання. (FAA10 — прибл. 500 мм; FAA20 — прибл. 600 мм).

2. Ряд отворів у рамі для надбудовників
Верхній ряд отворів призначений для надбудовника. Всі кронштейни мають вигин та прокладку діаметром 8 мм. Заклепки не використовуються.

3. Підготовка для крана
Опорна плита для крана може бути встановлена на шасі виробником.

4. Задня пневматична підвіска та короткий задній звис Перероблений передній стабілізатор може зменшити задній звис — корисно при використанні автомобіля в будівництві, полегшує роботу з асфальтоукладальником та встановлення знімного кузова.

Контакти та схема проїзду

Подобається? Спробуйте її у дії

Єдиний спосіб повністю відчути переваги наших нових динамічних шасі – це сісти за кермо. Ваш місцевий дилер Volvo Trucks має відповіді на всі питання.

Контакти та схема проїзду