Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Відгуки водіїв вантажівок про інтер'єр кабіни

Свято для водіїв вантажівок

Кожен компонент та кожне можливе місце для зберігання продумані до найменших подробиць, аби забезпечити вам максимум комфорту – чи то за кермом, під час відпочинку або міцного сну на ліжку.

Контейнери для зберігання речей в кабіні Volvo FH

Один кубічний метр додаткового простору

Завдяки спрямленим переднім стійкам, низькому кожуху моторного відсіку та вищій стелі нам вдалося забезпечити у кабіні цілий додатковий кубометр, або 12% простору. Є й хороші новини для високих водіїв — висота сягає неймовірних 220 см і дозволяє встати в повний зріст.

Бажаєте дізнатися більше? Ознайомтеся зі специфікаціями кабіни

Безліч місця для ваших речей

Тепер у вашому розпорядженні 300 літрів додаткового місця для зберігання. Просторі ящики в центральній частині кабіни, під спальною полицею, задні та бокові зовнішні відділення для речей можна пристосувати до ваших потреб. Також у кабіні є велика кількість продуманих відділень для дрібних речей.

Ліжко в кабіні Volvo FH

Ширше та більш комфортне ліжко

Нижнє спальне місце ширше на 40 мм з боку голови та на 55 мм у середній частині. Ви навіть можете обрати собі полицю, що нахиляється під кутом 55°, з ручним або електронним управлінням. Вона ідеально підходить для відпочинку, читання або перегляду телевізора.

Інтегрована система охолодження I-ParkCool

Вбудований стоянковий охолоджувач

Неймовірна функція охолодження, що не шкодить внутрішньому простору або аеродинаміці. I-ParkCool — це вбудований стоянковий охолоджувач, який контролює температуру вночі та дозволяє економити пальне вдень.


Дізнайтеся більше про I-ParkCool

Вбудована шафа в кабіні Volvo FH

Електрична сушарка

Електрична сушарка встановлюється на верхньому спальному місці або стінці кабіни та дозволяє швидко сушити одяг, рушники та взуття. Вона економно споживає електроенергію, тиха і легко складається для зберігання.

Вид кабіни Volvo FH зсередини

Інтелектуальна та комфортна система керування

Завдяки керму з можливістю регулювання та нахилу до 20° вести вантажівку ще комфортніше. Положення керма зручно регулюється за допомогою педалі, яку ви можете легко прибрати, аби вона не заважала входу до кабіни та виходу з неї.

Сидіння, краще у своєму класі

Діапазон регулювання сидіння відповідає світовим стандартам. Діапазон регулювання — на 24 см вперед та назад і на 10 см вгору або вниз. Нова форма також забезпечує неймовірну бокову поперекову підтримку та покращену підтримку для ніг для високих водіїв.


Панель приладів Volvo FH

Система електронного контролю клімату ECC з датчиками контролю якості повітря

Електронна система клімат-контролю вирізняється наявністю покращених дефлекторів та численних датчиків і фільтрів, що очищують повітря до того, як воно потрапить у ваші легені. Результатом є неперевершена якість повітря, покращене відтаювання та вентиляція без протягів.


Люк у даху у Volvo FH

Безпечний люк

Люк з тонованого скла додає легкості та повітряності інтер’єру кабіни, а також візуально збільшує її. Крім того, його можна використовувати у якості аварійного виходу. Він також обладнується сонцезахисним козирком, протимоскітною сіткою та додатковими електронними приладами.

Огляд інтер’єру кабіни на 360°

Ознайомтесь з наведеним нижче інтерактивним оглядом інтер’єру кабіни. Клацніть на текстові вставки, щоб отримати додаткову інформацію. Оберіть опцію «На повний екран», щоб не упустити жодної деталі. Опис особливостей та функцій носить загальний характер, вони можуть відрізнятися в залежності від вантажівки.  

Контакти та схема проїзду

Почувайте себе як вдома

Працюйте у комфорті. Перевірте місце водія. Ліжко. Подивіться на всі сушарки. Ви просто не повірите, скільки в ньому простору.

Контакти та схема проїзду