Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Відеоролик, в якому пояснюються переваги гальмівної функції «Stretch Brake»

Гальмівна функція «Stretch Brake»

При повороті або їзді вниз по слизькій дорозі у гру включається гальмівна функція «Stretch Brake» Volvo FH, аби запобігти складанню причепа. Функція забезпечує імпульсне гальмування руху причепа та вирівнювання автопоїзда. Ви можете налаштувати автоматичне ввімкнення функції «Stretch Brake» у небезпечних ситуаціях на швидкостях до 50 км/год. Функція «Stretch brake» доступна як для кузовних вантажівок, так і для тягачів.

Відеоролик, в якому пояснюються переваги адаптивного круїз-контролю та системи попередження зіткнення з функцією підвищення гальмівного зусилля при екстреному гальмуванні

Адаптивний круїз-контроль та система попередження зіткнення з функцією екстреного гальмування

В умовах щільного руху система адаптивного круїз-контролю (ACC) з радаром та камерою допомагає підтримувати безпечну дистанцію до автомобіля, що рухається попереду, управляючи акселератором і гальмами. При виникненні небезпеки зіткнення система попередження зіткнення подає зрозумілі світлові сигнали на лобове скло. Після цього автоматично активується система екстреного гальмування, тим самим значно знижуючи небезпеку серйозних пошкоджень.

Відеоролик, в якому пояснюються переваги системи утримання смуги

Система утримання смуги

Сходження зі смуги — поширена причина серйозних аварій. Занадто поширеною, на нашу думку. Система утримання смуги стежить за дорожньою розміткою за допомогою камери і подає сигнал, якщо ви випадково перетинаєте її.

Відеоролик, в якому пояснюються переваги системи попередження водія «Driver Alert Support».

Система попередження водія Driver Alert Support

Система попередження водія «Driver Alert Support» — це інтелектуальна система, що відстежує вашу поведінку при водінні. Якщо поведінка відрізняється від нормальної і має ознаки втоми, подається звуковий сигнал, а на дисплей виводиться повідомлення з порадою відпочити.

Відеоролик, в якому пояснюються переваги системи зміни смуги

Система допомоги при зміні смуги

При активації системи допомоги при зміні смуги вмикається радар, що відстежує мертві зони з боку пасажира, де можуть «сховатися» інші учасники дорожнього руху. Якщо у поточній ситуації змінювати смугу небезпечно, система повідомляє про це водія за допомогою звукового сигналу та блимаючого значка біля дзеркала.

Відеоролик, в якому пояснюються переваги електронної програми стійкості

Електронна програма стійкості ESP

Електронна програма стійкості (ESP) ефективно знижує ризик заносу і перекидання. Вона моментально спрацьовує у небезпечних ситуаціях, знижуючи потужність двигуна і активуючи гальма вантажівки і причепа окремо. Відтепер ESP доступна майже для всіх модифікацій вантажівки, як для тягачів, так і для шасі.

Відеоролик, в якому пояснюються переваги стоп-сигналу при екстреному гальмуванні

Стоп-сигнал при екстреному гальмуванні

При різкому натисканні на педаль гальма моментально почне миготіти стоп-сигнал, щоб попередити водіїв автомобілів, що їдуть за вами. Це легкий спосіб уникнути небезпечного зіткнення ззаду.

Пакети активної безпеки

 Активна безпекаАктивна безпека+
Електронна програма стійкості ESP
Адаптивний круїз контроль із системою попередження зіткнення
Система попередження зіткнення з функцією екстреного
гальмування  
Система допомоги при зміні смуги
Система попередження водія Driver Alert Support 
Система утримання смуги 

О = опція.

Контакти та схема проїзду

Шукайте спосіб покращити стандарти безпеки?

Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks та дізнайтеся про сім систем підтримки водія.

Контакти та схема проїзду