Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Вид на п'ятивісне шасі Volvo FH збоку

Жодних затримок. Жодних додаткових витрат

Придбавши п’ятивісну вантажівку безпосередньо у нас ви отримаєте безліч переваг. Ви швидше отримаєте свою вантажівку. Немає необхідності в дорогому дооснащенні. А оскільки ми виконуємо поставку повністю готової вантажівки, ми надаємо повну гарантію Volvo та післяпродажне обслуговування. На додаток, вантажівка поставляється з сертифікатом повного схвалення типу транспортного засобу.

Ілюстрований приклад універсальності п'ятивісного шасі Volvo FH

Збільшена гнучкість

П’ятивісний Volvo FH оснащений подвійним переднім мостом та трьохвісним візком з пневматичною підвіскою (з додатковим мостом) — завдяки цьому максимальна маса транспортного засобу сягає 56 тон. Таким чином, вантажівка ідеально підходить для широкого спектру застосувань: як бетонозмішувач, пожежна машина, висотний підйомник, платформа для великих кранів тощо.

Контакти та схема проїзду

Потрібно п’ять вісей?

Зв’яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks. Вони зможуть відповісти на всі ваші питання, а також допоможуть підібрати шасі 10×4 з урахуванням ваших потреб.

Контакти та схема проїзду