Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Передній кут Volvo FH16 з потужним бампером

Міцна конструкція

Як і у випадку з бампером Volvo FMX, потужний бампер виготовлений із високоякісної сталі товщиною 3 мм. Крім того, він частково покритий товстим шаром поліпропілену, що робить його більш стійким до виникнення подряпин. Надзвичайно міцний та потужний, цей бампер захистить вантажівку від подряпин та вм’ятин, а також забезпечить цілісність фар — на будь-якій місцевості.

Вантажівка Volvo FH16 з причепом спускається з пагорбу

Збільште час безвідмовної роботи

Бампер міцний. Але якщо через сильне зіткнення він потребуватиме ремонту, це не викличе жодних труднощів. Завдяки трьохкомпонентній конструкції з легким доступом до кріплень ви можете замінити будь-який пошкоджений компонент власноруч — це допоможе уникнути відвідування майстерні та покращити час безвідмовної роботи.

Сходинка вбудована в потужний бампер

Міцна вхідна сходинка

Додайте до потужного бампера надміцну вхідну сходинку. Завдяки універсальному дизайну сходинка, що складається, може протистояти несильним ударам з будь-якого напрямку без ризику зламу. Надміцна вхідна сходинка сумісна з шасі X-High.

Контакти та схема проїзду

Стук, стук

Хочете випробувати потужний бампер? Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks та візьміть ключі.

Контакти та схема проїзду