Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Вбудована система якісного сну

I-Park Cool — це спеціальний стоянковий охолоджувач, що встановлюється виробником і повністю вбудовано у систему кондиціонування повітря вантажівки. Тому якщо вночі спека різко зміниться на холод, I-Park Cool передасть естафету стоянковому обігрівачу і ви зможете спокійно спати при обраній вами температурі аж до самого ранку.

Насолодіться системою обігріву, що ефективно споживає енергію

I-Park Cool надзвичайно ефективний — працює протягом цілої ночі без підзарядки за охолоджуючої здібності 1000 Вт. А якщо ви хочете зробити перерву у спекотний день, ви можете підняти потужність до 2500 Вт менше ніж за годину.


Висота, що дозволяє стояти на повний зріст, у Volvo FH Globetrotter і Globetrotter XL

Залиште простір кабіни для себе

Останнє, що ми б зробили з додатковим кубометром простору у Volvo FH — це встановили би у ньому кондиціонер. Цього й не сталося. Оскільки I-Park Cool інтегрована у систему клімат-контролю, весь простір, що залишився — у вашому розпорядженні.Volvo FH16 заблокований льодом у пустелі

Не втрачайте жодної краплі пального

Можливо кондиціонер і прийнято встановлювати на даху вантажівки, але це точно неефективно з точки зору витрат. I-Park Cool вбудовано, тож аеродинамічні характеристики та показники споживання пального залишаються саме такими, як необхідно.


Тягач Volvo FH з причепом припаркований у темряві

Спокійний сон у кабіні без жодного шуму

I-Park Cool працює на 20 децибелів тихіше у порівнянні з іншими системами кондиціонування повітря. Це означає на 75% менше сприйняття звуку, кращий сон та дійсно добрий ранок.

Контакти та схема проїзду

Час охолонути?

Зверніться до місцевого дилеру Volvo Trucks за демонстраційною версією I-Park Cool та додатковою інформацією про інтелектуальні технології вантажівки Volvo FH.

Контакти та схема проїзду