Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.

Вантажівка знає показники нахилу дороги наперед і повідомляє двигуну і трансмісії I-Shift дані, які дозволяють максимально ефективно використовувати кінетичну енергію вантажівки, заощаджувати пальне та зменшити викиди CO2.

Андерс Еріксон

Розробник I-See, Volvo Trucks

Відеоролик, який присвячено принципу роботи технології I-See

Заощадження за допомогою I-See

Дізнайтеся, скільки може заощадити вам I-See.

Як це працює

При наближенні до пагорбу вантажівка завантажує інформацію про топографію дороги з загальної бази даних. Потім ця інформація використовується у рамках шестиетапного процесу для максимального використання кінетичної енергії та скорочення споживання пального на 5%.

Досвідчені водії вже вміють так робити. Але якщо ви у дорозі вже вісім годин поспіль, навряд чи ви зможете зробити все так само правильно. З I-See ви зможете зосередитися на інших важливих аспектах водіння, а технологія попіклується про рух пагорбам на підйомах.

 Система I-See підключена до хмарного середовища

Ви під’єднанні до віртуального сховища данних

Під час руху вантажівки I-See використовує технологію GPRS/3G для завантаження даних про місцезнаходження підйомів у напрямку вашого маршруту. Якщо ви наближаєтеся до схилу, відсутньому у базі дані (або робочій пам’яті I-See), система реєструє інформацію про схил і завантажує отримані дані. Таким чином, вони вже будуть доступні наступному користувачу I-See. Колективне знання дозволяє покращити економію палива — вже за нової поїздки.

Контакти та схема проїзду

Хочете заощаджувати більше?

Завітайте до місцевого дилера Volvo Trucks та дізнайтеся про всі функції та сервіси з заощадження пального.

Контакти та схема проїзду