Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Volvo FH on the road in the forest

Наша розумна коробка передач — тепер ще розумніша

Передова система трансмісії тепер доступна в ще більш досконалому вигляді, забезпечуючи неперевершену плавність перемикання і динамічне прискорення. I-Shift Dual Clutch — це перша в світі система трансмісії з подвійним зчепленням для вантажних автомобілів. Побудована за прикладом коробки передач перегонового спорткара, нова трансмісія може перемикати передачі за долі секунди. Це дозволяє забезпечити рівномірний набір потужності і оптимізувати ваш стиль водіння, дозволяючи підвищити продуктивність.

Volvo FH16 with I-Shift Dual Clutch on the road

Просто кермуйте

Завдяки I-Shift кермування вантажівкою стає легшим, безпечнішим і комфортнішим. Тут немає ні важкого механізму зчеплення, ні важеля, що вимагає зусиль для перемикання. Моменти перемикання передач ідеально вивірені часом. Простота системи вражає, водій менше стомлюється, що дозволяє йому сконцентруватися на дорозі та інших транспортних засобів. Якщо водій хоче змінити передачу вручну, можна скористатися кнопкою на важелі перемикання, що надає прямий контроль над коробкою передач.

Volvo FH tractor on the road

Заощаджуйте пальне

I-Shift розроблена для економії до 5% пального. Незважаючи на менші, порівняно з механічними коробками передач, внутрішні втрати енергії, левова частка економії досягається завдяки передовим електронним рішенням. Моменти перемикання передач ідеально вивірені часом. Завдяки цьому двигун працюватиме на оптимальних оборотах в залежності від обраного економічного або продуктивного режиму. Крім того, під час спуску функція I-Roll відключає привід двигуна, що дозволяє максимально зберегти інерцію автомобіля і заощадити додатково до 2% пального.

How it works

Як це працює?

Основою I-Shift є «класична» несинхронізована механічна коробка передач, що забезпечує компактність конструкції і низькі внутрішні втрати. Ключовим компонентом є інтелектуальний електронний блок управління, який керує роботою зчеплення і перемиканням передач. Оцінюючи інформацію про швидкість, масу, необхідний крутний момент, ухили дороги і інші параметри, він з великою точністю виконує кожне перемикання передачі. Система також обмінюється даними з двигуном, що дозволяє їй регулювати частоту обертання і гальмування двигуном для максимальної ефективності.

Reinforced for severe duty applications

Підвищена продуктивність для більш важких умов експлуатації

Якщо вантажівка буде експлуатуватися в умовах бездоріжжя, Ви оціните посилену I-Shift. Вона була розроблена спеціально для умов руху, коли вантажівка часто піднімається або спускається схилами крутіше 10% або рухається по бездоріжжю. Це означає, що тепер коробка передач I-Shift доступна для надважких умов експлуатації, де раніше використовувались тільки механічна коробка передач або автоматична трансмісія Powertronic.

melonJS

Краще рушання з місця в умовах горбистої місцевості

Коробка передач I-Shift стала ще більш гнучкою і зручною в експлуатації. Дана автоматизована коробка передач тепер доступна з однією або двома понижуючими передачами, а також опцією у вигляді додаткових передач заднього ходу. Якщо вам доводилося перевозити важкі вантажі, ви можете собі уявити, наскільки складно часом буває рушити з місця — особливо на підйомі або в умовах бездоріжжя. Це може закінчитися необхідністю розвантаження або навіть буксирування, що спричинить за собою катастрофічні наслідки з точки зору безвідмовної та ефективної роботи. Включіть в список оснащення вашої вантажівки Volvo FH систему I-Shift з понижуючими передачами, і вам більше ніколи не доведеться хвилюватися з цього приводу. Понижуючі передачі дозволяють значно поліпшити можливості старту з місця і знизити навантаження на зчеплення до 75% — крім усього іншого, ви зможете запобігти зайвих ремонтних робіт.

Reduced fuel consumption

Рухайтесь повільно — долайте підйоми

Чи може система I-Shift з понижуючими передачами підвищити ефективніть споживання пального? Звичайно. Раніше вам доводилося жертвувати економічністю заради поліпшення можливостей старту з місця. Однак тепер, завдяки понижуючим передачам, ми можемо оснастити ваш вантажний автомобіль заднім мостом з більш низьким передавальним числом, що дозволяє пересуватися на хороших дорогах з крейсерською швидкістю на істотно більш низьких оборотах. Це дозволить скоротити витрати пального на кілька відсотків.

 

Perfect control at very low speeds

Ідеальний контроль над ситуацією на дорозі

Маневрування на низьких швидкостях є однією з найскладніших завдань в нашій професії. Завдяки передавальному числу аж до 32:1 (і до 37:1 при задньому ході) система I-Shift з понижуючими передачами дозволяє рухатися зі швидкістю близько 0,5-2 км/год. Ви завжди будете зберігати повний контроль над ситуацією, що істотно спрощує завдання максимально точного паркування під час навантаження або розвантаження, а також дозволить уникнути неприємних пригод, які негативним чином впливають на хід і ефективність роботи.

Adds to the versatility of the truck

Ще більше завдань? Погоджуйтесь!

Система I-Shift з понижуючими передачами підвищує універсальність вантажного автомобіля, дозволяючи використовувати його для більш широкого діапазону умов експлуатації і завдань. Перевезення автомобільними дорогами, так і в умовах бездоріжжя? Перевезення особливо важких вантажів? Робота на високогірних маршрутах? Негабаритні низькошвидкісні перевезення? Ніяких проблем. Загальна довжина коробки передач I-Shift збільшується всього на 120 мм за рахунок модуля понижуючих передач, а вага — на 48 кг.

I-Shift Dual Clutch – a new way to drive

I-Shift Dual Clutch — ваш новий стиль водіння.

Система перемикання передач I-Shift Dual Clutch — перша на ринку трансмісія з подвійним зчепленням для важких вантажних автомобілів, що забезпечує по-справжньому м’яке і плавне прискорення. Подібно коробкам передач перегонових болідів, система I-Shift Dual Clutch перемикає передачі за долі секунди. Таким чином забезпечується стабільний потік потужності, який позитивно впливає на стиль водіння і на продуктивність.

Driver comfort and safety

Комфорт та безпека водія

I-Shift Dual Clutch — це ідеальний вибір для задач з вимогами до продуктивності і частим перемиканням передач. Неперевершений комфорт водіння. Завдяки постійному крутному моменту ви можете з упевненістю перемикати передачі. Завдяки безперервній подачі потужності на колеса, ризик того, що ваш вантажівка застрягне або втратить зчеплення з поверхнею дороги, зводиться до мінімуму. Навіть при гальмуванні двигуном на спуску з перемиканням на знижені передачі ви можете бути повністю впевнені в безпеці руху. Коробка передач I-Shift Dual Clutch доступна для двигунів D13K потужністю 460, 500 і 540 к.с.

What the Dual Clutch adds

Які переваги подвійного зчеплення?

Фактично, під час руху на одній передачі трансмісія з подвійним зчепленням може заздалегідь вибирати наступну. Тобто, одне зчеплення не працює, а інше використовується. За рахунок двох провідних валів і продуманного розміщення зубчастих коліс і селективних елементів, можна одночасно встановлювати дві передачі. Який же результат? Перемикання передачі виконується за долі секунди, без переривання подачі потужності.

X-ray image of I-Shift gearbox

Як це працює…

Основою I-Shift є «класична» несинхронізована механічна коробка передач, що забезпечує компактність конструкції і низькі внутрішні втрати. Ключовим компонентом є інтелектуальний електронний блок управління, який керує роботою зчеплення і перемиканням передач. Оцінюючи інформацію про швидкість, масу, необхідний крутний момент, ухили дороги і інші параметри, він з великою точністю виконує кожне перемикання передачі. Система також обмінюється даними з двигуном, що дозволяє їй регулювати частоту обертання і гальмування двигуном для максимальної ефективності.

The dual clutch unit of the gearbox

…і які переваги подвійного зчеплення?

Під час руху на одній передачі трансмісія з подвійним зчепленням може заздалегідь вибирати наступну. Тобто, одне зчеплення не працює, а інше використовується. За рахунок двох провідних валів і продуманного розміщення зубчастих коліс і селективних елементів, можна одночасно встановлювати дві передачі. Який же результат? Перемикання передачі виконується за долі секунди, без переривання подачі потужності. 

How would you like your I-Shift?

Оберіть свою трансмісію I-Shift

Програмне забезпечення дозволяє налаштувати систему I-Shift відповідно до визначених умовами експлуатації. Ви можете вибрати один з чотирьох доступних пакетів програмного забепечення — Construction (Будівельні роботи), Distribution (Доставка товарів), Long Haul (Магістральні перевезення) або Heavy Duty (Перевезення важких вантажів), а також ряд додаткових опцій, таких як система I-See, що знижують передачі або додаткові функції коробки відбору потужності.

How I-See can save fuel in hilly terrain

I-See: максимальна ефективність і економічність

Інтуїтивна технологія I-See забезпечує плавну роботу коробок передач I-Shift та I-Shift Dual Clutch з подвійним зчепленням під час руху пересіченою місцевостю, а відтак забезпечує ще більшу ефективність споживання пального.


Дізнайтесь як працює I-See

Find your local dealer

Зв’яжіться з нами

Бажаєте дізнатись більше про I-Shift та I-Shift Dual Clutch? Зв’яжіться з дилером Volvo Trucks для отримання більш детальної інформації.

Знайдіть найближчого дилера