Дім Volvo Trucks у Мережі. Містить детальні відомості всього модельного ряду вантажівок, інформацію по аксесуарам і навчанню, фінансовим послугам, управлінню парком, сервісам, контрактам, оренді, медіагалереї та багато іншого.

Залишити повiдомлення
Вантажівки Volvo Trucks ТОВ "АК Автолак-центр" - офіційний дилер Volvo-Trucks в Україні.
Відеоролик, який присвячено принципу роботи динамічного управління Volvo

Як працює динамічне керування від volvo

Технологія управління зі швидким реагуванням

Запатентована нами технологія об’єднує у собі традиційний гідравлічний кермовий механізм та електричний мотор, з’єднаний з кермовим механізмом. Обробляючи вхідні сигнали від кількох датчиків, електронний блок управління визначає напрямок руху вантажівки, а також наміри водія. Мотор отримує сигнали від системи управління 2000 разів на секунду, користуючись концепцією під назвою «накладення крутного моменту» (torque overlay) для коригування мимовільних рухів керма та надання допоміжного зусилля за необхідності. Відтепер динамічне управління Volvo доступне для всіх конфігурацій мостів, включно з подвійним переднім мостом.

Volvo FH і Volvo FH16 на дорозі

Легке кермування за будь-якої швидкості

На високих швидкостях система динамічного управління від Volvo забезпечує стійкість та дотримання курсу вашою вантажівкою. А при повільному та обережному маневруванні вона збільшує зусилля на кермі, які вам необхідні, незалежно від ваги вантажу. Ми з повною впевненістю заявляємо, що ви можете керувати новим Volvo FH одним пальцем.

Рух заднім ходом з Динамічним управлінням від Volvo

Рух назад. Відтепер це так само просто, як і рухатися вперед.

Ми зробили так, щоби рух назад навіть повністю завантаженої вантажівки не складав для водія жодних зусиль. Динамічне управління від Volvo забезпечує неймовірну точність руху, при цьому фізичні навантаження на водія зводяться до мінімуму, а кермо повертається у нейтральну позицію автоматично. А з покращеною курсовою стійкістю ви можете проїхати на вантажівці заднім ходом понад 100 метрів та не збитися з курсу.

Volvo FH16 з потрійним мостом і причепом

Неймовірно прямий рух за будь-яких умов

Ви змушені коригувати курс після гальмування або проїзду ділянки з нерівною поверхнею? Це все у минулому. Поштовхи через нерівності, вибоїни та розмітку на дорозі? Ви їх майже не відчуватимете. Система динамічного управління від Volvo навіть компенсує вплив сильного бокового вітру. Тому ослабте стиснення керма – вантажівка не змінить свій напрямок, поки ви самі не захочете цього.

Volvo FH з причепом на дорозі

Ходові якості світового класу

Та динамічне управління від Volvo — це лише початок…


Дізнайтеся більше про незалежну передню підвіску

Контакти та схема проїзду

Готові спробувати динамічне управління?

Зв’яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та здійсніть найлегший тест-драйв у своєму житті.

Контакти та схема проїзду